See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloRaba na odcinku Dobczyce – Mikluszowice – z podziałem na części
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi budowa trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku Dobczyce – Mikluszowice – w ramach wyodrębnionych trzech części zamówienia. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 564196-2024
Interne Kennung: ZDW-DN-4-271-67/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloRaba na odcinku Dobczyce – Mikluszowice – z podziałem na części: Część nr 1 – odcinek Dobczyce – Gdów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi budowa trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku o długości ok. 11,0 km na terenie gmin Dobczyce i Gdów (powiaty myślenicki i wielicki). Zadanie obejmuje w szczególności: - remont drogi wewnętrznej na długości ok. 2,8 km w m. Niezdów, Skrzynka, Winiary, -przebudowę drogi powiatowej nr 1956K (ul. Stadnickiej) na długości ok. 76 m oraz przebudowę drogi gminnej (ul. Łapanowskiej) na długości ok. 207 m w m. Gdów, - wprowadzenie stałej / docelowej organizacji ruchu, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz oznakowanie trasy rowerowej jako szlaku turystycznego – odnośnie odcinka trasy rowerowej o łącznej długości ok. 11,0 km. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1.1. SWZ.
Interne Kennung: ZDW-DN-4-271-67/24 (1)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45100000 Baureifmachung, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloRaba na odcinku Dobczyce – Mikluszowice – z podziałem na części: Część nr 2 – odcinek Gdów – Książnice
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi budowa trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku o długości ok. 13,1 km na terenie gminy Gdów (powiat wielicki). Zadanie obejmuje w szczególności: - budowę ścieżki rowerowej po terenach zielonych w śladzie istniejącej drogi polnej oraz wzdłuż drogi o nawierzchni bitumicznej na łącznej długości ok. 960 m w m. Nieznanowice, - budowę drogi wewnętrznej na długości ok. 1036 m w m. Nieznanowice, - przebudowę drogi wewnętrznej na długości ok. 2216 m w m. Wieniec i m. Pierzchów, - rozbudowę drogi powiatowej nr 2018K polegającą na budowie ścieżki pieszo-rowerowej wzdłuż jezdni drogi powiatowej na długości ok. 370 m w m. Książnice, - przebudowę drogi wewnętrznej na długości ok. 940 m w m. Książnice, - wprowadzenie stałej / docelowej organizacji ruchu, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz oznakowanie trasy rowerowej jako szlaku turystycznego – odnośnie odcinka trasy rowerowej o łącznej długości ok. 13,1 km. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1.2. SWZ.
Interne Kennung: ZDW-DN-4-271-67/24 (2)
Los: LOT-0003
Titel: Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa trasy VeloRaba na odcinku Dobczyce – Mikluszowice – z podziałem na części: Część nr 3 – odcinek Targowisko – Mikluszowice
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi budowa trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku o długości ok. 20,3 km na terenie gmin Kłaj, Bochnia i Drwinia (powiaty wielicki i bocheński). Zadanie obejmuje w szczególności: - przebudowę drogi wewnętrznej na długości ok. 722 m w m. Stanisławice, - remont drogi wewnętrznej na długości ok. 64 m w m. Kłaj, - remont drogi wewnętrznej na długości ok. 1060 m w m. Kłaj i m. Stanisławice, - wprowadzenie stałej / docelowej organizacji ruchu, montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu oraz oznakowanie trasy rowerowej jako szlaku turystycznego – odnośnie odcinka trasy rowerowej o łącznej długości ok. 20,3 km. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący zał. nr 1.3. SWZ.
Interne Kennung: ZDW-DN-4-271-67/24 (3)