870350-2025 - Auftragsänderung
Polen – Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten – Poprawa dostępu do portu w Szczecinie w rejonie Basenu Kaszubskiego
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprawa dostępu do portu w Szczecinie w rejonie Basenu Kaszubskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przedsięwzięcia pn. „Poprawa dostępu do portu w Szczecinie w rejonie Basenu Kaszubskiego” (działki lądowe nr: 49/14, 50/14, 25/1, 26/8, 26/9, 89, 91, 95/9obręb 1084 Szczecin, działki wodne – morskie wody wewnętrzne – nr: 95/12, 49/13 obręb 1084 Szczecin. Zakres przedsięwzięcia obejmuje: — budowę przystani dalbowej wraz z nabrzeżem Dąbrowieckim i zewnętrznymi instalacjami (elektryczną, teletechniczną, wodociągową i kanalizacją deszczową), — rozbudowę nabrzeża Katowickiego wraz z budową zewnętrznych instalacji (elektrycznej, teletechnicznej, wodociągowej i kanalizacji deszczowej) oraz nawierzchni drogowej z układem torowym (kolejowym i suwnicowym), — rozbudowę nabrzeży Chorzowskiego, Chorzowskiego – Uskok i Gliwickiego – Uskok wraz z budową zewnętrznych instalacji (elektrycznej, teletechnicznej, wodociągowej i kanalizacji deszczowej), nawierzchni drogowej z układem torowym (kolejowym i suwnicowym) i umocnienia dna przy rampie ro-ro nabrzeża Chorzowskiego – Uskok, — budowę obudowy brzegu zabezpieczającej narożnik wyspy Ostrów Mieleński i obudowy brzegu zabezpieczającej narożnik wyspy Mieleńska Łąka oraz podwodnej obudowy krawędzi obrotnicy, zabezpieczającej wschodni narożnik nabrzeża Sosnowieckiego, — budowę nabrzeża zamykającego, łączącego nabrzeża Górnośląskie i Dolnośląskie oraz zalądowienie(zasypanie) Basenu Noteckiego urobkiem z prac czerpalnych, — budowę nowych portowych wylotów kanalizacji deszczowej (WD-35, WD-36, WD-59, WD-60, WD-61) w nabrzeżach Chorzowskim, Katowickim i Dąbrowieckim oraz w nabrzeżu zamykającym Basen Notecki wraz z przebudową wylotu WD-44 w nabrzeżu Gliwickim – Uskok, — budowę nawierzchni drogowej dojazdowej do nabrzeża Dąbrowieckiego, — budowę nawierzchni drogowej do obsługi urządzeń podczyszczających w rejonie likwidowanego Basenu Noteckiego, — budowę urządzeń podczyszczających i instalacji portowych (kanalizacji deszczowych, instalacji elektrycznych i teletechnicznych) w rejonie likwidowanego Basenu Noteckiego, — wykonanie robót w wodach – prac czerpalnych w Basenie Kaszubskim, fragmencie Parnicy i fragmencie Przekopu Mieleńskiego oraz prac czerpalnych i zasypowych w Basenie Noteckim, — rozbiórkę wylotu miejskiego oraz budowę wylotu miejskiego WG-100 BN, — rozbiórkę w niezbędnym zakresie stanowiska dalbowego przy nabrzeżu Katowickim (tzw. Nabrzeża Katowickiego – dalby), — rozbiórkę w niezbędnym zakresie nabrzeża Katowickiego – Uskok, — rozbiórkę w niezbędnym zakresie nabrzeży (Noteckiego, Gorzowskiego, Drawskiego) przy przeznaczonym do zasypania Basenie Noteckim, — rozbiórkę wylotów kanalizacji deszczowej w nabrzeżu Noteckim (WD-35) i Nabrzeżu Drawskim (WD-36) oraz wylotu kanalizacji deszczowej w nabrzeży Katowickim – Uskok (WD-59), — wykonanie wszystkich prac wchodzących w zakres zamówienia przy zachowaniu wszystkich warunków ujętych w decyzjach i postanowieniach administracyjnych wydanych dla niniejszego przedsięwzięcia, — uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Zgodnie z art. 134 ust. 6 pkt 3 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w zakresie: a) robót konstrukcyjno-budowlanych, w tym robót ziemnych wraz z czynnościami I robotami towarzyszącymi, b) robót drogowych, c) robót kolejowych, d) robót hydrotechnicznych, w tym robót czerpalnych, e) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, f) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, Wodociągowych i kanalizacyjnych, g) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, Stanowiących nie więcej niż 20 % wartości zamówienia podstawowego. Przedmiotowe zamówienia będą realizowane w zależności od potrzeb i środków finansowych jakie Zamawiający będzie posiadał. Warunki udzielenia podobnych zamówień dla każdego zakresu opisano w pkt III.1.4
Interne KennungOZ-092/1/IP-2/2020
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45241000 Bauarbeiten für Häfen, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45241500 Bau von Anlandevorrichtungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przedsięwzięcia pn. „Poprawa dostępu do portu w Szczecinie w rejonie Basenu Kaszubskiego” (działki lądowe nr: 49/14, 50/14, 25/1, 26/8, 26/9, 89, 91, 95/9obręb 1084 Szczecin, działki wodne – morskie wody wewnętrzne – nr: 95/12, 49/13 obręb 1084 Szczecin). Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przedsięwzięcia pn. „Poprawa dostępu do portu w Szczecinie w rejonie Basenu Kaszubskiego” (działki lądowe nr: 49/14, 50/14, 25/1, 26/8, 26/9, 89, 91, 95/9obręb 1084 Szczecin, działki wodne – morskie wody wewnętrzne – nr: 95/12, 49/13 obręb 1084 Szczecin. Zakres przedsięwzięcia obejmuje: — budowę przystani dalbowej wraz z nabrzeżem Dąbrowieckim i zewnętrznymi instalacjami (elektryczną, teletechniczną, wodociągową i kanalizacją deszczową), — rozbudowę nabrzeża Katowickiego wraz z budową zewnętrznych instalacji (elektrycznej, teletechnicznej, wodociągowej i kanalizacji deszczowej) oraz nawierzchni drogowej z układem torowym (kolejowym i suwnicowym), —i umocnienia dna przy rampie ro-ro nabrzeża Chorzowskiego – Uskok, — budowę obudowy brzegu zabezpieczającej narożnik wyspy Ostrów Mieleński i obudowy brzegu zabezpieczającej narożnik wyspy Mieleńska Łąka oraz podwodnej obudowy krawędzi obrotnicy, zabezpieczającej wschodni narożnik nabrzeża Sosnowieckiego, — budowę nabrzeża zamykającego, łączącego nabrzeża Górnośląskie i Dolnośląskie oraz zalądowienie (zasypanie) Basenu Noteckiego urobkiem z prac czerpalnych, — budowę nowych portowych wylotów kanalizacji deszczowej (WD-35, WD-36, WD-59, WD-60, WD-61) w nabrzeżach Chorzowskim, Katowickim i Dąbrowieckim oraz w nabrzeżu zamykającym Basen Notecki wraz z przebudową wylotu WD-44 w nabrzeżu Gliwickim – Uskok, — budowę nawierzchni drogowej dojazdowej do nabrzeża Dąbrowieckiego, — budowę nawierzchni drogowej do obsługi urządzeń podczyszczających w rejonie likwidowanego Basenu Noteckiego, — budowę urządzeń podczyszczających i instalacji portowych (kanalizacji deszczowych, instalacji elektrycznych i teletechnicznych) w rejonie likwidowanego Basenu Noteckiego, — wykonanie robót w wodach – prac czerpalnych w Basenie Kaszubskim, fragmencie Parnicy i fragmencie Przekopu Mieleńskiego oraz prac czerpalnych i zasypowych w Basenie Noteckim, — rozbiórkę wylotu miejskiego oraz budowę wylotu miejskiego WG-100 BN, — rozbiórkę w niezbędnym zakresie stanowiska dalbowego przy nabrzeżu Katowickim (tzw. Nabrzeża Katowickiego – dalby), — rozbiórkę w niezbędnym zakresie nabrzeża Katowickiego – Uskok, — rozbiórkę w niezbędnym zakresie nabrzeży (Noteckiego, Gorzowskiego, Drawskiego) przy przeznaczonym do zasypania Basenie Noteckim, — rozbiórkę wylotów kanalizacji deszczowej w nabrzeżu Noteckim (WD-35) i Nabrzeżu Drawskim (WD-36) oraz wylotu kanalizacji deszczowej w nabrzeży Katowickim – Uskok (WD-59), — wykonanie wszystkich prac wchodzących w zakres zamówienia przy zachowaniu wszystkich warunków ujętych w decyzjach i postanowieniach administracyjnych wydanych dla niniejszego przedsięwzięcia, — uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Zgodnie z art. 134 ust. 6 pkt 3 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w zakresie: a) robót konstrukcyjno-budowlanych, w tym robót ziemnych wraz z czynnościami i robotami towarzyszącymi, b) robót drogowych, c) robót kolejowych, d) robót hydrotechnicznych, w tym robót czerpalnych, e) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, f) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, Wodociągowych i kanalizacyjnych, g) robót w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych, Stanowiących nie więcej niż 20 % wartości zamówienia podstawowego. Przedmiotowe zamówienia będą realizowane w zależności od potrzeb i środków finansowych jakie Zamawiający będzie posiadał. Warunki udzielenia podobnych zamówień dla każdego zakresu opisano w pkt III.1.4 ogłoszenia o zamówieniu.
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45241000 Bauarbeiten für Häfen, 45241500 Bau von Anlandevorrichtungen