2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba pamětních stříbrných mincí 1 000 Kč s tematickým zaměřením 'Sporty'
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba pamětních stříbrných mincí v nominální hodnotě 1 000 Kč s tematickým zaměřením "Sporty" (dále jen "mince"). Mince 1 000 Kč budou vyráběny pouze ve špičkové kvalitě s vysokým reliéfem a raženým hologramem, a to dle specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu smlouvy - Technické parametry mincí. Zadavatel uvádí, že na základě schváleného plánu emise pamětních mincí a bankovek zadavatele na období účinnosti smlouvy na tuto veřejnou zakázku, tj. do 31. prosince 2030, může být vyrobeno maximálně 150 000 ks mince 1 000 Kč ve špičkové kvalitě, přičemž v souladu se schváleným emisním plánem by měla být každý rok emitována jedna mince s maximálním emisním limitem 30 000 kusů. Jedná se o maximální množství, skutečné požadované množství může být nižší. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 25065
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18512100 Münzen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny jsou uvedeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.