2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przełączników rdzeniowych
Beschreibung: 6. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 6.1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie opcjonalne, o którym mowa w art.441 ust.1 ustawy Pzp. Nie dokonano podziału zamówienia na części, ponieważ istotą w realizacji tego projektu jest dostawa przełączników sieciowych wraz z wdrożeniem oraz zapewnieniem gwarancji sprzętu, które dla bezpieczeństwa i realizacji tego przedsięwzięcia powinno być realizowane przez tego samego Wykonawcę. 6.1.2. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest: 1) dostawa do siedziby Zamawiającego dwóch rodzajów przełączników dedykowanych do obsługi ruchu w centrum przetwarzania danych, pochodzących od jednego producenta, zwanych dalej „Sprzęt”, w następujących ilościach: a) przełącznik Rodzaj 1 – 20 sztuk wraz z niezbędnym oprogramowaniem gwarantującym wymaganą przez Zamawiającego funkcjonalność określoną w OPZ, b) przełącznik Rodzaj 2 – 12 sztuk wraz z niezbędnym oprogramowaniem gwarantującym wymaganą przez Zamawiającego funkcjonalność określoną w OPZ, 2) wdrożenie Sprzętu, polegające na konfiguracji dostarczonego Sprzętu z infrastrukturą Zamawiającego zgodnie z wymaganiami opisanymi w OPZ, 3) wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej wdrożenia Sprzętu, zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ, 4) udzielenie gwarancji i rękojmi na dostarczony Sprzęt, na zasadach określonych w OPZ, na okres co najmniej 36 miesięcy (zgodnie z Ofertą Wykonawcy - Okres Gwarancji stanowi kryterium oceny ofert), liczony od dnia podpisania Protokołu Odbioru Wdrożenia bez zastrzeżeń, - w terminie do 60 dni od zawarcia umowy. 6.1.3. Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest: 1) dostawa przełączników Rodzaju 1 lub Rodzaju 2, o których mowa w pkt 6.1.2.1) IDW, wraz z niezbędnym oprogramowaniem gwarantującym wymaganą przez Zamawiającego (w OPZ) funkcjonalność Sprzętu skonfigurowanego z infrastrukturą Zamawiającego, 2) o łącznej wartości nie przekraczającej 200 000,00 PLN brutto, 3) zlecana przez Zamawiającego w drodze jednego lub kilku zleceń częściowych, w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy w sprawie realizacji zamówienia podstawowego, 4) każda realizowana w terminie do 90 dni od dnia zlecenia, 5) poprzez dostarczenie i wdrożenie Sprzętu, wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej oraz udzielenie gwarancji w zakresie i na zasadach wymienionych w pkt 6.1.2.2) – 4) IDW. 6.1.4. Zamawiający wymaga, aby Producent oferowanych przełączników w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, był sklasyfikowany w kwadrancie liderów producentów przełączników rdzeniowych Rodzaju 1 i Rodzaju 2 w kategorii Wired/Wireless LAN Access Infrastructure raportu Gartner Magic Quadrant (lub równoważnego) w okresie ostatnich 5 lat. Jako równoważny dla raportu Gartnera Zamawiający dopuści również inny raport: • udostępniany publicznie, • powszechnie akceptowany, • mający charakter zewnętrznego i obiektywnego raportu rynkowego dotyczącego urządzeń Firewall, • który zapewnia analizę, wgląd w kierunek oraz dojrzałość uczestników rynku w rozwiązaniach typu Wired/Wireless LAN Access Infrastructure, - aktualizowany i publikowany co roku od min. 5 lat. 6.1.5. Zamawiający wymaga, aby całość dostarczanego Sprzętu i oprogramowania, w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, pochodziła z kanału sprzedaży autoryzowanego przez producenta i wymaga by do oferty dołączyć certyfikat legalności produktów lub inny dokument wydany przez producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta - potwierdzający, że: 1) dostawca jest autoryzowanym parterem, i 2) posiada wsparcie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta, a 3) Sprzęt oferowany Zamawiającemu, pochodzi z autoryzowanego i legalnego kanału sprzedaży producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta. 6.1.6. Sprzęt dostarczony w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego musi być wytworzony przez jednego producenta i fabrycznie nowy, tzn. wyprodukowany nie dawniej, niż 12 miesięcy przed dostarczeniem Zamawiającemu oraz nie używany. Oferowane przełączniki, w dniu składania ofert, nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 6.1.7. Wszystkie wymagane funkcjonalności Sprzętu skonfigurowanego z infrastrukturą Zamawiającego przy wykorzystaniu dostarczonego wraz ze Sprzętem niezbędnego oprogramowania, muszą być dostępne bezterminowo od chwili odbioru przedmiotu umowy. 6.1.8. Serwis gwarancyjny Sprzętu z oprogramowaniem, dostarczonego w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, musi być świadczony bezpośrednio przez producenta sprzętu lub autoryzowany serwis, w języku polskim lub angielskim. 6.1.9. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie Kodeks cywilny i ustawie Prawo zamówień publicznych. Szczegółowo przedmiot zamówienia (OPZ) opisany został w Tomie III SWZ.
Interne Kennung: DP.DP-4.2420.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 6. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 6.1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz zamówienie opcjonalne, o którym mowa w art.441 ust.1 ustawy Pzp. Nie dokonano podziału zamówienia na części, ponieważ istotą w realizacji tego projektu jest dostawa przełączników sieciowych wraz z wdrożeniem oraz zapewnieniem gwarancji sprzętu, które dla bezpieczeństwa i realizacji tego przedsięwzięcia powinno być realizowane przez tego samego Wykonawcę. 6.1.2. Przedmiotem zamówienia podstawowego jest: 1) dostawa do siedziby Zamawiającego dwóch rodzajów przełączników dedykowanych do obsługi ruchu w centrum przetwarzania danych, pochodzących od jednego producenta, zwanych dalej „Sprzęt”, w następujących ilościach: a) przełącznik Rodzaj 1 – 20 sztuk wraz z niezbędnym oprogramowaniem gwarantującym wymaganą przez Zamawiającego funkcjonalność określoną w OPZ, b) przełącznik Rodzaj 2 – 12 sztuk wraz z niezbędnym oprogramowaniem gwarantującym wymaganą przez Zamawiającego funkcjonalność określoną w OPZ, 2) wdrożenie Sprzętu, polegające na konfiguracji dostarczonego Sprzętu z infrastrukturą Zamawiającego zgodnie z wymaganiami opisanymi w OPZ, 3) wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej wdrożenia Sprzętu, zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ, 4) udzielenie gwarancji i rękojmi na dostarczony Sprzęt, na zasadach określonych w OPZ, na okres co najmniej 36 miesięcy (zgodnie z Ofertą Wykonawcy - Okres Gwarancji stanowi kryterium oceny ofert), liczony od dnia podpisania Protokołu Odbioru Wdrożenia bez zastrzeżeń, - w terminie do 60 dni od zawarcia umowy. 6.1.3. Przedmiotem zamówienia opcjonalnego jest: 1) dostawa przełączników Rodzaju 1 lub Rodzaju 2, o których mowa w pkt 6.1.2.1) IDW, wraz z niezbędnym oprogramowaniem gwarantującym wymaganą przez Zamawiającego (w OPZ) funkcjonalność Sprzętu skonfigurowanego z infrastrukturą Zamawiającego, 2) o łącznej wartości nie przekraczającej 200 000,00 PLN brutto, 3) zlecana przez Zamawiającego w drodze jednego lub kilku zleceń częściowych, w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy w sprawie realizacji zamówienia podstawowego, 4) każda realizowana w terminie do 90 dni od dnia zlecenia, 5) poprzez dostarczenie i wdrożenie Sprzętu, wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej oraz udzielenie gwarancji w zakresie i na zasadach wymienionych w pkt 6.1.2.2) – 4) IDW. 6.1.4. Zamawiający wymaga, aby Producent oferowanych przełączników w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, był sklasyfikowany w kwadrancie liderów producentów przełączników rdzeniowych Rodzaju 1 i Rodzaju 2 w kategorii Wired/Wireless LAN Access Infrastructure raportu Gartner Magic Quadrant (lub równoważnego) w okresie ostatnich 5 lat. Jako równoważny dla raportu Gartnera Zamawiający dopuści również inny raport: • udostępniany publicznie, • powszechnie akceptowany, • mający charakter zewnętrznego i obiektywnego raportu rynkowego dotyczącego urządzeń Firewall, • który zapewnia analizę, wgląd w kierunek oraz dojrzałość uczestników rynku w rozwiązaniach typu Wired/Wireless LAN Access Infrastructure, - aktualizowany i publikowany co roku od min. 5 lat. 6.1.5. Zamawiający wymaga, aby całość dostarczanego Sprzętu i oprogramowania, w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, pochodziła z kanału sprzedaży autoryzowanego przez producenta i wymaga by do oferty dołączyć certyfikat legalności produktów lub inny dokument wydany przez producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta - potwierdzający, że: 1) dostawca jest autoryzowanym parterem, i 2) posiada wsparcie producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta, a 3) Sprzęt oferowany Zamawiającemu, pochodzi z autoryzowanego i legalnego kanału sprzedaży producenta lub autoryzowanego przedstawiciela producenta. 6.1.6. Sprzęt dostarczony w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego musi być wytworzony przez jednego producenta i fabrycznie nowy, tzn. wyprodukowany nie dawniej, niż 12 miesięcy przed dostarczeniem Zamawiającemu oraz nie używany. Oferowane przełączniki, w dniu składania ofert, nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży. 6.1.7. Wszystkie wymagane funkcjonalności Sprzętu skonfigurowanego z infrastrukturą Zamawiającego przy wykorzystaniu dostarczonego wraz ze Sprzętem niezbędnego oprogramowania, muszą być dostępne bezterminowo od chwili odbioru przedmiotu umowy. 6.1.8. Serwis gwarancyjny Sprzętu z oprogramowaniem, dostarczonego w ramach zamówienia podstawowego i opcjonalnego, musi być świadczony bezpośrednio przez producenta sprzętu lub autoryzowany serwis, w języku polskim lub angielskim. 6.1.9. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie Kodeks cywilny i ustawie Prawo zamówień publicznych. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, której maksymalną możliwą wartość uwzględnił przy szacowaniu wartości zamówienia. W celu uruchomienia prawa opcji, Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne zawiadomienie o uruchomieniu prawa opcji, wskazując zakres opcji i datę realizacji zamówienia w zakresie prawa opcji, z którego Zamawiający chce skorzystać. Termin dostarczenia Sprzętu w ramach prawa opcji nie krótszy niż 90 dni kalendarzowych od daty wysłania przez Zamawiającego zawiadomienia o uruchomieniu opcji. Zamawiający zastrzega sobie możliwość uruchomienia prawa opcji w terminie nie dłuższym niż 12 miesięcy od daty zawarcia Umowy. Zamawiający może skorzystać z całości lub części Sprzętu składających się na prawo opcji. Łączna wartość dostaw Sprzętu w ramach opcji nie przekroczy kwoty 200 000,00 zł brutto (słownie: dwieście tysięcy złotych, 00/100 brutto. Uwzględniając powyższe, przy skorzystaniu z prawa opcji, maksymalny termin realizacji zamówienia może trwać przez okres 15 miesięcy od dnia zawarcia umowy.