See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UDZIELENIE DŁUGOTERMINOWEGO KREDYTU BANKOWEGO W 2025 roku 12 000 000,00 PLN NA POKRYCIE DEFICYTU BUDŻETU POWIATU W 2025 ROKU ORAZ SPŁATĘ ZACIĄGNIĘTYCH W LATACH WCZEŚNIEJSZYCH ZOBOWIĄZAŃ.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 12 0000 000,00 PLN
Vorherige Bekanntmachung: 666263-2025
Interne Kennung: IZF.272.1.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UDZIELENIE DŁUGOTERMINOWEGO KREDYTU BANKOWEGO W 2025 roku 12 000 000,00 PLN NA POKRYCIE DEFICYTU BUDŻETU POWIATU W 2025 ROKU ORAZ SPŁATĘ ZACIĄGNIĘTYCH W LATACH WCZEŚNIEJSZYCH ZOBOWIĄZAŃ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie długoterminowego kredytu bankowego w kwocie 12 0000 000,00 PLN.