870538-2025 - Ergebnis
Polen – Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat – Dostawa koagulantu w postaci wodnego roztworu siarczanu (VI) żelaza (III) do procesu oczyszczania ścieków komunalnych.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa koagulantu w postaci wodnego roztworu siarczanu (VI) żelaza (III) do procesu oczyszczania ścieków komunalnych.
BeschreibungDostawa koagulantu w postaci wodnego roztworu siarczanu (VI) żelaza (III) do procesu oczyszczania ścieków komunalnych (szczegółowy opis zamiera zawiera Część III SWZ)
Vorherige Bekanntmachung664119-2025
Interne Kennung01246/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313125 Ferrosulfat = Eisen(II)-sulfat
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa koagulantu w postaci wodnego roztworu siarczanu (VI) żelaza (III) do procesu oczyszczania ścieków komunalnych (szczegółowy opis zamiera zawiera Część III SWZ).