See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Vorherige Bekanntmachung: 290055-2025
Interne Kennung: POST/DYS/OR/OZ/00934/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0035
Titel: Część 35. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Krosno o łącznej długości 107,957 km
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 35
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0036
Titel: Część 36. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Krosno o łącznej długości 128,533 km
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Krosno o łącznej długości 78,469 km
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Krosno o łącznej długości 123,229 km
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Krosno o łącznej długości 55,990 km
Interne Kennung: Część 39