2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Bezgotówkowy zakup paliwa na potrzeby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Kielcach”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup paliwa: oleju napędowego, benzyny bezołowiowej 95 oraz gazu LPG na potrzeby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o. o. bezpośrednio na stacjach paliw Wykonawcy, poprzez tankowanie pojazdów będących w dyspozycji Zamawiającego, z zapewnieniem bezgotówkowego rozliczania transakcji za pomocą karty elektronicznej zabezpieczonej kodem PIN. Przedmiot zamówienia został określony szczegółowo w załączniku nr 6 do SWZ ,,Opis przedmiotu zamówienia”.
Vorherige Bekanntmachung: 683205-2025
Interne Kennung: 18/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
Los: LOT-0001