870564-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Finanzberatung – Raamovereenkomst inhuur financieel adviseurs t.b.v. planning & control en projecten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst inhuur financieel adviseurs t.b.v. planning & control en projecten
Beschreibung: De scope van de raamovereenkomst omvat de inhuur van financiële adviseurs ten behoeve van planning & control en projecten, om tijdelijke financiële functies van reguliere werkzaamheden en projectmatige werkzaamheden te kunnen vervullen. Deze dienstverlening betreft een inspanningsverplichting.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66171000 Finanzberatung
5. Los
Los: LOT-0000