2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego w latach 2026-2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w latach 2026-2028 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/187/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w latach 2026-2028 w ilościach określonych poniżej: 1) Olej napędowy w 2026 roku – RAZEM: 60 000 000 kg (PODSTAWA 44 108 528 kg; OPCJA 15 891 472 kg); 2) Olej napędowy w 2027roku – RAZEM: 65 000 000 kg (PODSTAWA 11 608 528 kg; OPCJA 53 391 472 kg); 3) Olej napędowy w 2028 roku – RAZEM: 70 000 000 kg (PODSTAWA 24 108 528 kg; OPCJA 45 891 472 kg); 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu. w zakresie nie większym niż wykazanym w § 2 ust. 1 pkt 2 wzoru umowy- załącznik nr 6 do SWZ. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego w latach 2026-2028 w ilościach określonych poniżej: 1) Olej napędowy w 2026 roku – OPCJA 15 891 472 kg; 2) Olej napędowy w 2027roku – OPCJA 53 391 472 kg; 3) Olej napędowy w 2028 roku – OPCJA 45 891 472 kg.