See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego. 2. Zakres zamówienia - postępowanie podzielono na dwa zadania: Zadanie 1 dostawa mięsa czerwonego Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz Zadanie 2 dostawa wędlin z mięsa czerwonego Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz 3. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 4. Dowóz towaru odbędzie się transportem ubezpieczonym, na koszt Wykonawcy. 5. Wykonawca bierze na siebie odpowiedzialność za braki i wady powstałe w czasie transportu wyrobów oraz ponosi z tego tytułu wszelkie skutki prawne. 6. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 7. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarto w opisie przedmiotu zamówienia i projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 666472-2025
Interne Kennung: 424/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mięsa czerwonego
Interne Kennung: zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111200 Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 200 % zamówienia podstawowego. Cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu ofertowym, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem po zrealizowaniu zamówienia podstawowego dla poszczególnych zadań.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Interne Kennung: zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131134 Blutwürste, 15131700 Fleischzubereitungen