See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu
Beschreibung: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczki i kredytów w kwocie 7.700.000,00 zł
Vorherige Bekanntmachung: 654044-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001