870711-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Geotechnik – Usługi geodezyjne w zakresie sporządzenia dokumentacji geodezyjno-kartograficznej dla nieruchomości Zasobu WRSP będących we władaniu KOWR OT we Wrocławiu” postępowanie znak WRO.WO.260.46.2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi geodezyjne w zakresie sporządzenia dokumentacji geodezyjno-kartograficznej dla nieruchomości Zasobu WRSP będących we władaniu KOWR OT we Wrocławiu” postępowanie znak WRO.WO.260.46.2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi geodezyjne w zakresie sporządzenia dokumentacji geodezyjno-kartograficznej na nieruchomościach Zasobu WRSP będących we władaniu KOWR OT we Wrocławiu, polegające m.in. na: podziale nieruchomości, ustaleniu linii brzegu wody płynącej i wznowieniu/ustaleniu znaków granicznych. Zamówienie podzielono na 36 odrębne przedmioty zamówienia. Szczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Z Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z doku-mentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian grunto-wych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zaso-bu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświad-czony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geode-zyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budyn-ków – dla podziału w trybie rolnym. Przedmioty zamówienia nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu częściowym zostaną odrzucone. Maksymalny termin realizacji zamówienia wynosi: • dla przedmiotu 2, 4, 15-16, 27 – 220 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 32 – 140 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 6, 11, 14, 23-24, 36 - 130 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 3, 19, 34 – 120 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy • dla przedmiotu 1, 5, 7-10, 12-13, 17-18, 20-22, 25-26, 28-31, 33, 35 – 110 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy Termin wykonania zamówienia stanowi jedno z kryteriów wyboru oferty, w którym Wykonawca może uzyskać maksymalnie 20 pkt za skrócenie terminu maksymalnego Do terminów wykonania zamówienia nie wlicza się terminów od złożenia kompletnego wniosku do organu w celu wydania postanowienia/decyzji do dnia, w którym postanowienie/decyzja staną się ostateczne. Wykonawca będzie zobowiązany do udowodnienia Zamawiającemu terminu złożenia do właściwego organu kompletnego wniosku o wydanie postanowienia, decyzji. Brak dowodów będzie działał na niekorzyść Wykonawcy w sprawie ustalenia okresu zawieszenia biegu terminu wykonania zamówienia.
Interne KennungWRO.WO.260.46.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiot 1 wydzielenie z działki nr 135/26 ob. Pęcław, gm. Pęcław ogrodzenia oraz garażu wg załączonej propozycji podziału
BeschreibungSzczegółowy opis usług do wykonania zgodnie z założeniami technicznymi wykonania prac przedstawiono w załączniku nr 10 do SWZ „Wykaz nieruchomości do podziału’’ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załączniki nr 9a i 9b do SWZ. Wymagane dokumenty do dostarczenia przez Wykonawcę w ramach realizacji zamówienia - niezbędne do odbioru usług: 1) projekt podziału nieruchomości rolnej poświadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla po-działu w trybie rolnym; 2) 6 egzemplarzy mapy z projektem podziału nieruchomości wraz z wykazem zmian gruntowych oraz kopią protokołu przyjęcia granic nieruchomości podlegającej podziałowi – po-świadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego – dla podziału w trybie decyzyjnym; 3) projekt rozgraniczenia gruntów pokrytych wodą płynącą od gruntów przyległych, poświadczony przez Starostę za zgodność z dokumentem przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego - dla ustalenia linii brzegu; 4) kopię wykazu zmian danych ewidencyjnych dla zmiany powierzchni, rodzaju i powierzchni użytków wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego lub zawiadomienia o zmianach w danych ewidencyjnych – w przypadku aktualizacji tych danych; 5) kopię protokołu wznowienia lub wyznaczenia znaków granicznych / ustalenia przebiegu granic - wydanego przez właściwy ośrodek dokumentacji geodezyjnej poświadczonego przez Starostę za zgodność z dokumentami przyjętymi do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego – w przypadku przeprowadzenia tych czynności; 6) potwierdzenie złożenia wniosku o wprowadzenie zmian danych ewidencji gruntów i budynków – dla podziału w trybie rolnym. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia.
Interne KennungPrzedmiot 1
LosLOT-0002
TitelPrzedmiot 2 Wydzielenie z dz. nr 173/1 ob. Wądroże Wielkie gm. Wądroże Wielkie terenu w mpzp oznaczonego jako P i podział na działki o pow. ok 18 ha, z uwzględnieniem naturalnych granic i przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 2
LosLOT-0003
TitelPrzedmiot 3 podział dz. nr 312/26 ob. Mikołajowice, gm. Legnickie Pole na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 3
LosLOT-0004
TitelPrzedmiot 4 Podział dz. nr 310/5 ob. Kraszów, gm. Międzybórz zgodnie z mpzp, a następnie podział działki rolnej w taki sposób aby wraz z wydzielonymi terenami nierolnymi powierzchnia wydzielanej działki rolnej wynosiła ok 16 ha
Interne KennungPrzedmiot 4
LosLOT-0005
TitelPrzedmiot 5 podział dz. nr 190 ob. Nowa Wieś Złotoryjska, gm. Złotoryja na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 5
LosLOT-0006
TitelPrzedmiot 6 podział dz. nr 194 ob. Nowa Wieś Złotoryjska, gm. Złotoryja na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 6
LosLOT-0007
TitelPrzedmiot 7 podział dz. nr 199 ob. Nowa Wieś Złotoryjska, gm. Złotoryja na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 7
LosLOT-0008
TitelPrzedmiot 8 podział dz. nr 2/1 ob. Brennik, gm. Złotoryja na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 8
LosLOT-0009
TitelPrzedmiot 9 podział dz. nr 3 ob. Brennik, gm. Złotoryja na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 9
LosLOT-0010
TitelPrzedmiot 10 podział dz. nr 5/3 ob. Brennik, gm. Złotoryja na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 10
LosLOT-0011
TitelPrzedmiot 11 podział dz. nr 165 ob. Wyskok, gm. Złotoryja na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 11
LosLOT-0012
TitelPrzedmiot 12 podział dz. nr 170 ob. Wyskok, gm. Złotoryja na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 12
LosLOT-0013
TitelPrzedmiot 13 wznowienie znaków granicznych dz. nr 1 ob. Jarnołtów, m. Wrocław w celu wykluczenia zajęcia działki przez śródlądowe wody płynące cieku Bystrzyca w uzgodnieniu z Wodami Polskimi
Interne KennungPrzedmiot 13
LosLOT-0014
TitelPrzedmiot 14 wydzielenie z dz. nr 198/19 ob. Księginice, gm. Trzebnica cieku wodnego w uzgodnieniu w uzgodnieniu z Wodami Polskimi
Interne KennungPrzedmiot 14
LosLOT-0015
TitelPrzedmiot 15 wydzielenie dz. nr 48 (poprzedni nr to 14/4) ob. Trebnica, gm. Trzebnica zgodnie mpzp a następnie podział na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic , przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 15
LosLOT-0016
TitelPrzedmiot 16 wydzielenie z dz. nr 192 ob. Księginice, gm. Trzebnica poszerzenia drogi zgodnie z mpzp i podział części rolnej zgodnie z załączoną koncepcją podziału z uwzględnieniem naturalnych granic i dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 16
LosLOT-0017
TitelPrzedmiot 17 podział dz. nr 323/1 ob. Cerekwica, gm. Trzebnica na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 17
LosLOT-0018
TitelPrzedmiot 18 podział dz. nr 400/1 ob. Cerekwica, gm. Trzebnica na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 18
LosLOT-0019
TitelPrzedmiot 19 wydzielenie z dz. nr 81 ob. Miłonowice, gm. Zawonia drogi i MNU zgodnie z mpzp, a następnie podział na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 19
LosLOT-0020
TitelPrzedmiot 20 Podział dz. nr 654/2 ob. Oleszna, gm. Łagiewniki zgodnie z załączonym projektem podziału i współrzędnymi
Interne KennungPrzedmiot 20
LosLOT-0021
TitelPrzedmiot 21 podział dz. nr 1/14 ob. Muchobór Wielki m. Wrocław zgodnie z mpzp - wydzielenie funkcjonalnych części
Interne KennungPrzedmiot 21
LosLOT-0022
TitelPrzedmiot 22 Podział działki nr 112/1 ob. Jagielno-Samborowice, gm. Przeworno zgodnie z załączonym projektem podziału i współrzędnymi
Interne KennungPrzedmiot 22
LosLOT-0023
TitelPrzedmiot 23 wydzielenie z dz. nr 159/29 ob. Lenartowice, gm. Miękinia cieku Jeziorka w uzgodnieniu z Wodami Polskimi
Interne KennungPrzedmiot 23
LosLOT-0024
TitelPrzedmiot 24 wydzielenie dz. nr 157 ob. Lenartowice, gm. Miękinia cieku Jeziorka w uzgodnienia z Wodami Polskimi
Interne KennungPrzedmiot 24
LosLOT-0025
TitelPrzedmiot 25 podział dz. nr 152/1 ob. Lenartowice, gm. Miękinia na dwie działki po około 17 ha z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód i dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 25
LosLOT-0026
TitelPrzedmiot 26 podział dz. nr 94/2 ob. Lenartowice, gm. Miękinia na trzy działki po około 14, 14 i 8 ha z uwzględnieniem naturalnych granic i przeszkód, działka o pow. ok 8 ha ma po podziale stanowić kompleks z graniczącą dz. nr 100/1 Lenartowice
Interne KennungPrzedmiot 26
LosLOT-0027
TitelPrzedmiot 27 wydzielenie z dz. nr 272/2 ob. Wichrów, gm. Kostomłoty drogi zgodnie z mpzp a następnie podział na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 27
LosLOT-0028
TitelPrzedmiot 28 podział dz. nr 293 ob. Komorniki, gm. Środa Śląska na działki o powierzchni ok 18 ha ( max. do 27 ha) z uwzględnieniem naturalnych granic, przeszkód oraz dojazdu
Interne KennungPrzedmiot 28
LosLOT-0029
TitelPrzedmiot 29 podział dz. nr 333 ob. Smogorzów Wielki, gm. Wińsko zgodnie z załączonym projektem podziału i współrzędnymi (3)
Interne KennungPrzedmiot 29
LosLOT-0030
TitelPrzedmiot 30 podział działki nr 1071 ob. Lubiąż, gm. Wołów zgodnie z załączonym projektem podziału i współrzędnymi
Interne KennungPrzedmiot 30
LosLOT-0031
TitelPrzedmiot 31 podział działki nr 430/3 ob. Wyszęcice, gm. Wińsko zgodnie z załączonym projektem podziału i współrzędnymi
Interne KennungPrzedmiot 31
LosLOT-0032
TitelPrzedmiot 33 podział działki nr 550/8 ob. Gliniany, gm. Brzeg Dolny zgodnie z załączonym projektem podziału i współrzędnymi
Interne KennungPrzedmiot 33
LosLOT-0033
TitelPrzedmiot 32 podział działki nr 12/16 ob. Naborów, gm. Brzeg Dolny zgodnie z załączonym projektem podziału i współrzędnymi
Interne KennungPrzedmiot 32
LosLOT-0034
TitelPrzedmiot 34 wydzielenie z działki nr 8/59 ob. 5 m. Chojnów części o pow. 2 388 m2 zgodnie z koncepcją podziału, wydzielenie terenu zielonego zgodnie z mpzp, potrzebna zgoda Konserwatora Zabytków
Interne KennungPrzedmiot 34
LosLOT-0035
TitelPrzedmiot 35 wznowienie granic dz. nr 89/7, 89/53, 89/55, 89/58 ob. Rzędziszowice, gm. Zawonia w celu ustalenia przebiegu cieku
Interne KennungPrzedmiot 35
LosLOT-0036
TitelPrzedmiot 36 wydzielenie z dz. nr 89/56 ob. Rzędziszowice, gm. Zawonia cieku Jagodna w uzgodnieniu z Wodami Polskimi, działka wpisana jest do rejestru zabytków
Interne KennungPrzedmiot 36