2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych na obszarze powiatu lubartowskiego oraz powiatów, z którymi powiat lubartowski zawrze porozumienia w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych na obszarze Powiatu Lubartowskiego oraz powiatów, z którymi Powiat Lubartowski zawrze porozumienia w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego: Pakiet I - Linie: 402, 403, 404, 405, Pakiet II - Linie: 400, 401, 451, 465 Pakiet III - Linie: 453, 454, 455, 456, 457, 458, Pakiet IV - Linie: 432, 433, 434, 435, 436, Pakiet V - Linie: 410, 431, 440, 460, Pakiet VI - Linie: 437, 441, 442, 443, 444, 445, 446, Pakiet VII - Linie: 459, 461, 462, 463, 869, Pakiet VIII - Linie: 464, 836, 855, 960, Przedmiotem zamówienia objęte będą poniższe linie komunikacyjne. Oznaczenie linii Trasa linii 400 Lubartów - Wincentów - Mieczysławka - Czerwonka Gozdów - Firlej* - Baran* - Czerwonka Poleśna - Sobolew - Ciemno - Kamionka - Kozłówka - Siedliska - Skrobów Kolonia - Lubartów 401 Blizocin - Jeziorzany - Przytoczno - Krępa - Stoczek Kocki - Poizdów - Białobrzegi - Kock - Wola Skromowska - Bykowszczyzna - Wólka Rozwadowska* - Łukówiec* - Zagrody Łukówieckie - Firlej - Czerwonka-Gozdów - Mieczysławka - Wincentów - Lubartów 402 Lubartów - Lisów - Brzeziny* - Trójnia - Przypisówka - Firlej - Zagrody Łukówieckie - Łukówiec* - Nowy Antonin 403 Lubartów - Szczekarków - Pałecznica Kolonia - Tarło*- Górka Lubartowska - Leszkowice - Kamienowola - Cegielnia - Ostrówek Kolonia - Zawada - Tarkawica - Żurawiniec - Luszawa / … - Tarkawica - Babczyzna - Dębica 404 Lubartów - Szczekarków - Pałecznica Kolonia - Tarło* - Górka Lubartowska - Leszkowice - Kamienowola - Cegielnia - Ostrówek Kolonia - Zawada - Tarkawica - Górka - Kock 405 Lubartów – Lisów – Brzeziny 410 Lubartów - Chlewiska - Pałecznica - Tarło-Kolonia* - Tarło - Berejów - Brzeźnica Bychawska - Brzeźnica Bychawska Kolonia - Niedźwiada-Kolonia - Niedźwiada - Brzeźnica Książęca Kolonia - Zabiele - Brzeźnica Książęca - Zabiele - Brzeźnica Bychawska - Berejów - Tarło - Tarło-Kolonia* - Pałecznica - Chlewiska - Lubartów 431 Lubartów - Szczekarków - Pałecznica Kolonia* - Tarło - Tarło Kolonia - Kaznów - Kaznów Kolonia* - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Stara Jedlanka - Drozdówka - Orzechów Kolonia - Stary Uścimów - Nowy Uścimów - Maśluchy - Krasne Kolonia* - Krasne 432 Lubartów - Łucka - Serniki - Wola Sernicka - Wólka Zabłocka - Kaznów - Kaznów Kolonia* - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Rudka Starościańska - Stara Jedlanka - Nowa Jedlanka - Ostrów Lubelski 433 Lubartów - Łucka - Serniki - Serniki Kolonia - Czerniejów - Nowa Wola - Brzostówka - Wólka Zawieprzycka - Wólka Stara Kijańska - Rozkopaczew - Rudka Kijańska* - Kolechowice - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Rudka Starościańska - Stara Jedlanka - Nowa Jedlanka - Ostrów Lubelski 434 Lubartów - Łucka - Serniki - Serniki Kolonia - Czerniejów - Nowa Wola - Brzostówka - Wólka Zawieprzycka - Brzostówka - Kolechowice Kolonia - Kolechowice Folwark - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Rudka Starościańska - Stara Jedlanka - Nowa Jedlanka - Ostrów Lubelski 435 Lubartów - Chlewiska - Serniki - Wola Sernicka - Nowa Wieś - Brzostówka - Wólka Zawieprzycka 436 Lubartów - Łucka - Serniki - Wola Sernicka - Wola Sernicka Kolonia - Nowa Wieś - Wólka Zabłocka 440 Lubartów - Łucka - Łucka Kolonia - Baranówka - Wólka Rokicka - Rokitno - Wandzin - Majdan Kozłowiecki - Annobór - Annobór Kolonia - Lubartów 451 Lubartów - Nowodwór-Piaski* - Nowodwór - Kozłówka - Bratnik* - Dąbrówka - Wólka Krasienińska - Biadaczka - Syry - Amelin 453 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Kierzkówka - Gołąb* - Rudno - Michów - Mejznerzyn - Katarzyn - Anielówka - Drewnik* - Jeziorzany/ - Przytoczno - Walentynów 454 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka – Samoklęski - Rudka Gołębska - Stanisławów Duży - Aleksandrówka - Gołąb* - Rudno - Elżbietów - Gołąb - Wypnicha - Ciotcza – Trzciniec* - Rudzienko - Rudzienko Kolonia* - Michów - Mejznerzyn - Katarzyn - Anielówka - Drewnik* - Jeziorzany - Blizocin 455 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Kierzkówka - Gołąb* - Rudno - Michów - Rudzienko - Trzciniec* - Ciotcza - Sosnówka - Abramów - Marcinów - Wielkie - Glinnik 456 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska - Kozłówka - Kamionka - Samoklęski - Syry - Amelin - Syry - Starościn - Zofian 457 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Samoklęski - Rudka Gołębska - Stanisławów Duży* - Michałówka - Abramów - Marcinów - Wielkie - Glinnik - Wielkie - Wielkolas - Dębiny - Wolica 458 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Ciemno* - Kierzkówka - Gołąb* - Podlodówek* - Rudno - Michów 460 Lubartów - Skrobów Kolonia - Skrobów I - Skrobów II - Wola Mieczysławska – Mieczysławka - Wincentów - Lubartów 465 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Kierzkówka - Gołąb* - Rudno - Młyniska - Gawłówka - Młyniska - Rawa - Wólka Michowska - Krupy - Giżyce
Interne Kennung: ZPB.272.62.2025
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych na obszarze powiatu lubartowskiego oraz powiatów, z którymi powiat lubartowski zawrze porozumienia w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych na obszarze Powiatu Lubartowskiego oraz powiatów, z którymi Powiat Lubartowski zawrze porozumienia w zakresie organizacji publicznego transportu zbiorowego: Pakiet I - Linie: 402, 403, 404, 405, Pakiet II - Linie: 400, 401, 451, 465 Pakiet III - Linie: 453, 454, 455, 456, 457, 458, Pakiet IV - Linie: 432, 433, 434, 435, 436, Pakiet V - Linie: 410, 431, 440, 460, Pakiet VI - Linie: 437, 441, 442, 443, 444, 445, 446, Pakiet VII - Linie: 459, 461, 462, 463, 869, Pakiet VIII - Linie: 464, 836, 855, 960, Nazwa linii Trasa Przedmiotem zamówienia objęte będą poniższe linie komunikacyjne. Oznaczenie linii Trasa linii 400 Lubartów - Wincentów - Mieczysławka - Czerwonka Gozdów - Firlej* - Baran* - Czerwonka Poleśna - Sobolew - Ciemno - Kamionka - Kozłówka - Siedliska - Skrobów Kolonia - Lubartów 401 Blizocin - Jeziorzany - Przytoczno - Krępa - Stoczek Kocki - Poizdów - Białobrzegi - Kock - Wola Skromowska - Bykowszczyzna - Wólka Rozwadowska* - Łukówiec* - Zagrody Łukówieckie - Firlej - Czerwonka-Gozdów - Mieczysławka - Wincentów - Lubartów 402 Lubartów - Lisów - Brzeziny* - Trójnia - Przypisówka - Firlej - Zagrody Łukówieckie - Łukówiec* - Nowy Antonin 403 Lubartów - Szczekarków - Pałecznica Kolonia - Tarło*- Górka Lubartowska - Leszkowice - Kamienowola - Cegielnia - Ostrówek Kolonia - Zawada - Tarkawica - Żurawiniec - Luszawa / … - Tarkawica - Babczyzna - Dębica 404 Lubartów - Szczekarków - Pałecznica Kolonia - Tarło* - Górka Lubartowska - Leszkowice - Kamienowola - Cegielnia - Ostrówek Kolonia - Zawada - Tarkawica - Górka - Kock 405 Lubartów – Lisów – Brzeziny 410 Lubartów - Chlewiska - Pałecznica - Tarło-Kolonia* - Tarło - Berejów - Brzeźnica Bychawska - Brzeźnica Bychawska Kolonia - Niedźwiada-Kolonia - Niedźwiada - Brzeźnica Książęca Kolonia - Zabiele - Brzeźnica Książęca - Zabiele - Brzeźnica Bychawska - Berejów - Tarło - Tarło-Kolonia* - Pałecznica - Chlewiska - Lubartów 431 Lubartów - Szczekarków - Pałecznica Kolonia* - Tarło - Tarło Kolonia - Kaznów - Kaznów Kolonia* - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Stara Jedlanka - Drozdówka - Orzechów Kolonia - Stary Uścimów - Nowy Uścimów - Maśluchy - Krasne Kolonia* - Krasne 432 Lubartów - Łucka - Serniki - Wola Sernicka - Wólka Zabłocka - Kaznów - Kaznów Kolonia* - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Rudka Starościańska - Stara Jedlanka - Nowa Jedlanka - Ostrów Lubelski 433 Lubartów - Łucka - Serniki - Serniki Kolonia - Czerniejów - Nowa Wola - Brzostówka - Wólka Zawieprzycka - Wólka Stara Kijańska - Rozkopaczew - Rudka Kijańska* - Kolechowice - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Rudka Starościańska - Stara Jedlanka - Nowa Jedlanka - Ostrów Lubelski 434 Lubartów - Łucka - Serniki - Serniki Kolonia - Czerniejów - Nowa Wola - Brzostówka - Wólka Zawieprzycka - Brzostówka - Kolechowice Kolonia - Kolechowice Folwark - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Rudka Starościańska - Stara Jedlanka - Nowa Jedlanka - Ostrów Lubelski 435 Lubartów - Chlewiska - Serniki - Wola Sernicka - Nowa Wieś - Brzostówka - Wólka Zawieprzycka 436 Lubartów - Łucka - Serniki - Wola Sernicka - Wola Sernicka Kolonia - Nowa Wieś - Wólka Zabłocka 440 Lubartów - Łucka - Łucka Kolonia - Baranówka - Wólka Rokicka - Rokitno - Wandzin - Majdan Kozłowiecki - Annobór - Annobór Kolonia - Lubartów 451 Lubartów - Nowodwór-Piaski* - Nowodwór - Kozłówka - Bratnik* - Dąbrówka - Wólka Krasienińska - Biadaczka - Syry - Amelin 453 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Kierzkówka - Gołąb* - Rudno - Michów - Mejznerzyn - Katarzyn - Anielówka - Drewnik* - Jeziorzany/ - Przytoczno - Walentynów 454 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka – Samoklęski - Rudka Gołębska - Stanisławów Duży - Aleksandrówka - Gołąb* - Rudno - Elżbietów - Gołąb - Wypnicha - Ciotcza – Trzciniec* - Rudzienko - Rudzienko Kolonia* - Michów - Mejznerzyn - Katarzyn - Anielówka - Drewnik* - Jeziorzany - Blizocin 455 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Kierzkówka - Gołąb* - Rudno - Michów - Rudzienko - Trzciniec* - Ciotcza - Sosnówka - Abramów - Marcinów - Wielkie - Glinnik 456 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska - Kozłówka - Kamionka - Samoklęski - Syry - Amelin - Syry - Starościn - Zofian 457 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Samoklęski - Rudka Gołębska - Stanisławów Duży* - Michałówka - Abramów - Marcinów - Wielkie - Glinnik - Wielkie - Wielkolas - Dębiny - Wolica 458 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Ciemno* - Kierzkówka - Gołąb* - Podlodówek* - Rudno - Michów 460 Lubartów - Skrobów Kolonia - Skrobów I - Skrobów II - Wola Mieczysławska – Mieczysławka - Wincentów - Lubartów 465 Lubartów - Skrobów Kolonia - Siedliska* - Kozłówka - Kamionka - Kierzkówka - Gołąb* - Rudno - Młyniska - Gawłówka - Młyniska - Rawa - Wólka Michowska - Krupy - Giżyce Przedmiotem zamówienia objęte będą poniższe linie komunikacyjne o charakterze użyteczności publicznej - linie do powiatów sąsiednich, których uruchomienie wymaga zawarcia stosownego porozumienia powiatowego. Oznaczenie linii Trasa linii 437 Lubartów - Szczekarków - Kolonia Pałecznica - Tarło - Tarło Kolonia - Kaznów - Kaznów Kolonia - Ostrów Lubelski - Jamy - Babianka - Tyśmienica - Buradów - Pohulanka - Laski - Parczew 441 Lublin - Wólka - Długie - Turka - Łuszczów Pierwszy - Stawek - Kijany - Stoczek - Zezulin - Kocia Góra - Rozkopaczew - Rudka Kijańska - Kolechowice - Kolechowice-Folwark - Ostrów Lubelski - Nowa Jedlanka - Stara Jedlanka - Jedlanka - Białka 442 Lublin - Elizówka - Ciecierzyn - Niemce - Zalesie - Wandzin – Trzciniec - Majdan Kozłowiecki - Annobór - Annobór Kolonia - Lubartów- Łucka - Łucka Kolonia - Serniki - Serniki Kolonia - Nowa Wola - Brzostówka - Kolechowice Kolonia - Kolechowice - Kolechowice Folwark