See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawę środków czystości, naczyń i sztućców jednorazowego użytku biodegradowalnych, środków ochrony osobistej z podziałem na części dla służby żywnościowej i mundurowej 15 WOG.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : „Zakup i dostawę środków czystości, naczyń i sztućców jednorazowego użytku biodegradowalnych, środków ochrony osobistej z podziałem na części dla służby żywnościowej i mundurowej 15 WOG”. Zamówienie podzielone jest na 3 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ. (Opis przedmiotu zamówienia), oraz w załącznikach od nr 3 do 3 b do SWZ – formularze cenowe dla zamówienia podstawowego i opcjonalnego ( oddzielnie dla każdej części). Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach. Szczegółowy opis warunków zamówienia zawierają także projektowane postanowienia przyszłej umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 512984-2025
Interne Kennung: 50-ZP-08-25-119
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1-Zakup i dostawa środków do utrzymania czystości (służba żywnościowa).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie ono na zwiększeniu asortymentu do 200 % wartości zamówienia podstawowego, w ilości podanej w formularzu cenowym dla części 1, 2, postępowania oraz 50 % wartości zamówienia podstawowego, w ilości podanej w formularzu cenowym dla części 3 postepowania. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2-Zakup i dostawa naczyń oraz sztućców jednorazowego użytku (służba żywnościowa).
Los: LOT-0003
Titel: Część 3-Zakup i dostawa środków ochrony indywidualnej, środków do utrzymania czystości (służba mundurowa).