See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie odbioru i transportu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, segregowanych odpadów komunalnych, odpadów wielkogabarytowych oraz odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów ulegających biodegradacji pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w granicach administracyjnych Miasta Sierpca oraz utworzenie i prowadzenie PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i transportu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, segregowanych odpadów komunalnych, odpadów wielkogabarytowych oraz odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów ulegających biodegradacji pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w granicach administracyjnych Miasta Sierpca oraz utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 749634-2025
Interne Kennung: WIR.271.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i transportu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, segregowanych odpadów komunalnych, odpadów wielkogabarytowych oraz odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów ulegających biodegradacji pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w granicach administracyjnych Miasta Sierpca oraz utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSzOK). Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511200 Einsammeln von Hausmüll