See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego w ramach projektu "Doposażenie jednostki OSP Bęczków w samochód oraz sprzęt/wyposażenie wykorzystywane w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz podczas usuwania skutków zagrożeń dla środowiska"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego wraz z wyposażeniem w ramach projektu "Doposażenie jednostki OSP Bęczków w samochód oraz sprzęt/wyposażenie wykorzystywane w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz podczas usuwania skutków zagrożeń dla środowiska" 1.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 7, który należy wypełnić (wskazać nazwy i oferowane parametry techniczne, funkcjonalne, oprogramowanie) i dostarczyć przed podpisaniem umowy. Zamawiający wymaga od Wykonawców składających oferty, oprócz potwierdzenia ogólnym oświadczeniem jej zgodności z zaproszeniem ofertowym, konkretyzacji przedmiotu oferty przez wskazanie konkretnych oferowanych rozwiązań i wymaganych dokumentów. 1.2. Jeśli opis przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku 7 nie wskazuje inaczej, podane parametry są parametrami minimalnymi. 1.3. Wskazanie nazw zwyczajowych czy producentów w zamieszczonych elementach opisu przedmiotu zamówienia służy wyłącznie określeniu cech technicznych i jakościowych. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego pojazdy lub urządzenia, spełniają wymagania określone przez zamawiającego. W takiej sytuacji zamawiający wymaga przedstawienia stosownych dokumentów, potwierdzających spełnienie wymagań. Wszystkie urządzenia muszą umożliwiać wspólną pracę w ramach danej części bez konieczności nabywania przez Zamawiającego dodatkowego wyposażenia.
Vorherige Bekanntmachung: 356116-2024
Interne Kennung: IR.271.1.9.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415320 Ausrüstung für Rettungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001