See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisu pogwarancyjnego oraz dostosowywanie Systemu Obiegu Dokumentów FINN (SOD/EZD) funkcjonującego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego do obowiązujących przepisów prawa.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego oraz dostosowywanie Systemu Obiegu Dokumentów FINN (SOD/EZD) funkcjonującego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego do obowiązujących przepisów prawa. 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1.1. usługę serwisu pogwarancyjnego oraz dostosowywanie Systemu Obiegu Dokumentów FINN (SOD/EZD) (funkcjonującego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego) do obowiązujących przepisów prawa w Urzędzie; 1.2. usługę serwisu pogwarancyjnego modułu bezpośredniej integracji z ePUAP; 1.3.. dodatkowe prace obejmujące: wprowadzanie dodatkowych zmian w oprogramowaniu, realizację dodatkowych prac wdrożeniowych, instalacyjnych i konfiguracyjnych nieobjętych lit 1.1) oraz lit 1.2.) niniejszego punktu oraz instruktarze
Vorherige Bekanntmachung: 788346-2025
Interne Kennung: ZP/WR-Z/19/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001