See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1.1 i 1.2 do SWZ – Formularzach ofertowych odpowiednio dla Części I i II oraz w Załącznikach nr 2.1 i 2.2 do SWZ – Opisach przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Części I i II.
Vorherige Bekanntmachung: 623565-2025
Interne Kennung: BAG-81/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Zakup licencji czasowych dla produktu ServiceDesk wraz z asystą techniczną.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.1 do SWZ – Formularzach ofertowych dla Części I oraz w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Opisach przedmiotu zamówienia dla Części I.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Zakup nowej licencji czasowej dot. wsparcia producenta z prawem aktualizacji do posiadanych licencji oprogramowania OpManager wraz z asystą techniczną
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1.2 do SWZ – Formularzach ofertowych dla Części I oraz w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Opisach przedmiotu zamówienia dla Części I.
Interne Kennung: Część 2