See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 296/PN/2024 PAKIET 1 Dostawa produktów leczniczych dla UCK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: 296/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1