2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych miasta Gubina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych miasta Gubina” w następującym zakresie: 1. Odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) tzn. odpadów stanowiących pozostałości po segregacji oraz odpadów zebranych selektywnie z terenu miasta Gubina do miejsca: INSTALACJI PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH – ŁUŻYCKIE CENTRUM RECYKLINGU SP. Z O. O. MARSZÓW 50 A, 68-200 ŻARY - STACJA PRZEŁADUNKOWA ODPADÓW UL. ZŁOTA 3, 68-300 LUBSKO. 2. Wyposażeniu nieruchomości objętych systemem gospodarki komunalnej w pojemniki na odpady. 3. Odbiorze i transporcie, na pisemne (e-mil) zgłoszenie Zamawiającego, odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych. 4. Odbiorze i transporcie w systemie wystawkowym (raz w roku z każdej nieruchomości zamieszkałej) odpadów wielkogabarytowych, odzieży i tekstyliów oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Rodzaje odpadów zbieranych selektywnie przez mieszkańców; odbieranych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych: 20 03 01 - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; 15 01 01 - opakowania z papieru i tektury; 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych; 15 01 07 - opakowania ze szkła; 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji w tym odpady zielone(z limitem 480 l z jednej nieruchomości zamieszkałej). Szacunkowe ilości odpadów zostały podane w SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 667099-2025
Interne Kennung: WGS.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) tzn. odpadów stanowiących pozostałości po segregacji oraz odpadów zebranych selektywnie z terenu miasta Gubina do miejsca INSTALACJI PRZETWARZANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH – ŁUŻYCKIE CENTRUM RECYKLINGU SP. Z O. O. MARSZÓW 50 A, 68- 200 ŻARY - STACJA PRZEŁADUNKOWA ODPADÓW UL. ZŁOTA 3, 68-300 LUBSKO. 2.Wyposażeniu nieruchomości objętych systemem gospodarki komunalnej w pojemniki na odpady. 3. Odbiorze i transporcie, na pisemne (e-mil) zgłoszenie Zamawiającego, odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych. 4. Odbiorze i transporcie w systemie wystawkowym (raz w roku z każdej nieruchomości zamieszkałej) odpadów wielkogabarytowych, odzieży i tekstyliów oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 5. Odbiorze i transporcie dodatkowo odpadów komunalnych pozostawianych przy miejscach do gromadzenia przy nieruchomościach zamieszkałych. Rodzaje odpadów zbieranych selektywnie przez mieszkańców; odbieranych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych: 20 03 01 - niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne; 15 01 01 - opakowania z papieru i tektury; 15 01 02 - opakowania z tworzyw sztucznych; 15 01 07 - opakowania ze szkła; 20 02 01 - odpady ulegające biodegradacji w tym odpady zielone(z limitem 480 l z jednej nieruchomości zamieszkałej). Szacunkowe ilości odpadów zostały podane w SWZ.