870879-2025 - Ergebnis
Niederlande – Schulmöbel – NU Stichting Quadraam - Meubilair Aula Maarten van Rossem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Stichting Quadraam - Meubilair Aula Maarten van Rossem
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair voor meerdere ruimtes ten behoeve van Maarten van Rossem, onderdeel van Stichting Quadraam. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Schoolmeubilair Voortgezet Onderwijs.
Vorherige Bekanntmachung390468-2021
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensEr is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000