870908-2025 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA OCHRONY MIENIA ORAZ ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW I PERSONELU ODDZIAŁÓW PSYCHIATRYCZNYCH W STRASZĘCINIE K. DĘBICY W PAKIECIE I, USŁUGA MONITORINGU WEWNĄTRZ ODDZIAŁU PSYCHIATRII SĄDOWEJ O WZMOCNIONYM ZABEZPIECZENIU W STRASZĘCINIE K. DĘBICY W PAKIECIE II ORAZ USŁUGA OCHRONY MIENIA I OBIEKTÓW ORAZ ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW I PRACOWNIKÓW ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY PR
BeschreibungUSŁUGA OCHRONY MIENIA ORAZ ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW I PERSONELU ODDZIAŁÓW PSYCHIATRYCZNYCH W STRASZĘCINIE K. DĘBICY W PAKIECIE I, USŁUGA MONITORINGU WEWNĄTRZ ODDZIAŁU PSYCHIATRII SĄDOWEJ O WZMOCNIONYM ZABEZPIECZENIU W STRASZĘCINIE K. DĘBICY W PAKIECIE II ORAZ USŁUGA OCHRONY MIENIA I OBIEKTÓW ORAZ ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW I PRACOWNIKÓW ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY PRZY UL. KRAKOWSKIEJ 91 W PAKIECIE III
Vorherige Bekanntmachung683011-2025
Interne KennungZP-PN-47/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUSŁUGA OCHRONY MIENIA ORAZ ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW I PERSONELU ODDZIAŁÓW PSYCHIATRYCZNYCH W STRASZĘCINIE K. DĘBICY W PAKIECIE I
BeschreibungPAKIET I - USŁUGA OCHRONY MIENIA I OBIEKTÓW ORAZ ZEPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW I PERSONELU W ODDZIAŁACH PSYCHIATRYCZNYCH W STARSZĘCINIE K. DĘBICY WRAZ Z WSPARCIEM GRUPY INTERWENCYJNEJ - poz. 1 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-47/2025.I
LosLOT-0002
TitelUSŁUGA MONITORINGU WEWNĄTRZ ODDZIAŁU PSYCHIATRII SĄDOWEJ O WZMOCNIONYM ZABEZPIECZENIU W STRASZĘCINIE K. DĘBICY W PAKIECIE II
BeschreibungPAKIET II - USŁUGA MONITORINGU WEWNĄTRZ ODDZIAŁU PSYCHIATRII SĄDOWEJ O WZMOCNIONYM ZABEZPIECZENIU - poz. 1 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-47/2025.II
LosLOT-0003
TitelUSŁUGA OCHRONY MIENIA I OBIEKTÓW ORAZ ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW I PRACOWNIKÓW ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY PRZY UL. KRAKOWSKIEJ 91 W PAKIECIE III
BeschreibungPAKIET III - USŁUGA OCHRONY MIENIA I OBIEKTÓW ORAZ ZEPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PACJENTÓW I PERSONELU ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY PRZY UL. KRAKOWSKIEJ 91 - poz. 1 (według Części XII A SWZ)
Interne KennungZP-PN-47/2025.III