See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekspertyzy ichtiologiczne na potrzeby projektu PZO3 - część 2
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz ichtiologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Góry Orlickie PLH00060, Grądy w Dolinie Odry PLH020017, Rudawy Janowickie PLH020011, Góry Złote PLH020096, Wzgórza Niemczańskie PLH020082, Góry Kamienne PLH020038, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji ichtiologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na następujące zadania częściowe: 1) zadanie częściowe N1 – ekspertyza ichtiologiczna w obszarze Natura 2000 Góry Orlickie PLH00060, 2) zadanie częściowe N2 – ekspertyza ichtiologiczna w obszarze Natura 2000 Grądy w Dolinie Odry PLH020017, 3) zadanie częściowe N3 – ekspertyza ichtiologiczna w obszarze Natura 2000 Rudawy Janowickie PLH020011, 4) zadanie częściowe N4 – ekspertyza ichtiologiczna w obszarze Natura 2000 Góry Złote PLH020096. 5) zadanie częściowe N5 – ekspertyza ichtiologiczna w obszarze Natura 2000 Wzgórza Niemczańskie PLH020082, 6) zadanie częściowe N6 – ekspertyza ichtiologiczna w obszarze Natura 2000 Góry Kamienne PLH020038. 3. Opis przedmiotu zamówienia ujęto w załączniku nr 1 do specyfikacji. 4. Zamawiający przewiduje konieczność przeniesienia praw własności intelektualnej do wykonanego przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis warunków umownych ujęto w projektach umowy stanowiących załączniki nr 2a i 2b do specyfikacji.
Vorherige Bekanntmachung: 513596-2025
Interne Kennung: WOA.261.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zadanie N1
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz ichtiologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Góry Orlickie PLH00060, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji ichtiologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne Kennung: N1
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie N2
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz ichtiologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Grądy w Dolinie Odry PLH020017, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji ichtiologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne Kennung: N2
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie N3
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz ichtiologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Rudawy Janowickie PLH020011, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji ichtiologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne Kennung: N3
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie N4
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz ichtiologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Góry Złote PLH020096, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji ichtiologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne Kennung: N4
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie N5
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz ichtiologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Wzgórza Niemczańskie PLH020082, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji ichtiologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne Kennung: N5
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie N6
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje opracowanie ekspertyz ichtiologicznych na potrzeby sporządzenia aktualnych planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000: Góry Kamienne PLH020038, w szczególności: 1) opracowanie harmonogramu prac terenowych; 2) wykonanie w terenie inwentaryzacji ichtiologicznej; 3) przeprowadzenie oceny stanu ochrony badanych gatunków; 4) opracowanie dokumentacji inwentaryzacji: a) kart obserwacji z uwzględnieniem: • rzeczywistej i referencyjnej oceny stanu ochrony badanych gatunków, • zagrożeń istniejących i potencjalnych, • działań ochronnych, w tym monitoringu; b) negatywnych kart obserwacji (jeśli dotyczy); c) podsumowania badań; d) danych przestrzennych w postaci cyfrowych warstw informacyjnych (GIS); e) dokumentacji fotograficznej badanych gatunków; 5) udział w maksymalnie dwóch spotkaniach Zespołu Lokalnej Współpracy; 6) przygotowanie wniosku o wprowadzenie zmian w Standardowym Formularzu Danych (SDF) obszaru wraz z propozycją zmienionego SDF.
Interne Kennung: N6