2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opatrunków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Rzeszowie, transportem na koszt i ryzyko Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 4 do SWZ) będący integralną częścią niniejszej specyfikacji. Wypełniony załącznik należy dołączyć do oferty. Podane w załączniku ilości mogą ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w terminie obowiązywania umowy wg faktycznych potrzeb Zamawiającego. 2. Zamawiający wymaga aby produkty posiadały aktualne dokumenty potwierdzające dopuszczenie do stosowania oferowanego asortymentu w służbie zdrowia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, o ile ich posiadanie jest wymagane w obowiązujących na dzień złożenia oferty przepisach prawa – (Deklaracja zgodności, CE itp.) 3. Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych, (tekst jedn. Dz. U. z 2020r., poz. 186) przedmiot zamówienia będący wyrobem medycznym musi: a) być oznakowany znakiem CE tzn. musi posiadać deklarację zgodności /dokument potwierdzający, że oferowany wyrób posiada dopuszczenie do obrotu i do używania oraz oznakowanie znakiem CE - zgodnie z art.11 ustawy o wyrobach medycznych/ lub b) posiadać wpis do rejestru wyrobu medycznego lub potwierdzone zgłoszenie do rejestru wyrobu medycznego w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. 4. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Ilość zadań 8. Przedstawienie oferty nie obejmującej całego asortymentu znajdującego się w zadaniu spowoduje jej odrzucenie bez dalszego rozpatrywania. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień uzupełniających. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. W przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę/producenta, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych. Wskazane wyżej określenie przedmiotu zamówienia ma charakter wyłącznie pomocniczy w przygotowaniu oferty i ma na celu wskazać oczekiwania Zamawiającego. Przez ofertę równoważną należy rozumieć ofertę o parametrach nie gorszych od opisu wskazanego przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. Parametry wskazane przez Zamawiającego są parametrami minimalnymi, granicznymi. Pod pojęciem „parametry” rozumie się funkcjonalność, przeznaczenie, kolorystykę, strukturę, materiały, kształt, wielkość, bezpieczeństwo, wytrzymałość, postać, rozmiar, dawkę itp. W związku z powyższym Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania produktów o innych znakach towarowych, patentach lub pochodzeniu, natomiast nie o innych właściwościach i funkcjonalnościach niż określone w SWZ. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zawarto odniesienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 7. Termin płatności wymagany przez Zamawiającego to 60 dni od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. 8. Uwaga: Zamawiający pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 14.35.
Interne Kennung: Z/ZZP.2375.2.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 147 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 57 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 14 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 31 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 24 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 2 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 15 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie obejmuje dostawę 42 pozycji asortymentowych