See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych m. Nowa Dęba, Kielce oraz Sandomierz (zamówienie z podziałem na 6 części)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w następujących miejscowościach: Nowa Dęba, ul. Anieli Krzywoń 1, Kielce, ul. Wojska Polskiego 300, Sandomierz, ul. Adama Mickiewicza 38. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla każdej pozycji asortymentowej został przedstawiony w załączniku do SWZ – Minimalne wymagania jakościowe. Szczegółowe określenie ilości poszczególnego asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia realizowanego w ramach zamówienia podstawowego oraz zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji określają załączniki do SWZ tj. Formularze szczegółowej wyceny – odrębnie dla każdej z części niniejszego zamówienia. Zamawiający biorąc pod uwagę charakter przedmiotu zamówienia nie przewiduje uwzględnienia wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo Zamówień Publicznych. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, przedstawione zostały w załączniku do niniejszej SWZ (jeden projekt umowy dla wszystkich części postępowania) i stanowią uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami niniejszego Rozdziału. Wytworzenie przedmiotu zamówienia, sposób jego opakowania i transportu muszą spełniać wymagania obowiązujących, krajowych i unijnych, przepisów prawa żywnościowego. Przepisy te określa załącznik do SWZ – projekt umowy. Wykonawcy jako podmioty działające na rynku spożywczym, prowadzące zakłady obrotu żywnością lub gastronomii zobowiązane są zapewnić bezpieczeństwo żywności zgodnie z zasadami Hazard Analysis and Critical Control Points System, zwanym „systemem HACCP” (postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa żywności przez identyfikację i oszacowanie zagrożeń z punktu widzenia wymagań zdrowotnych żywności oraz ryzyka wystąpienia zagrożeń podczas przebiegu wszystkich etapów produkcji i obrotu żywnością, system ten ma również na celu określenie metod eliminacji lub ograniczania zagrożeń oraz ustalenie działań korygujących). W związku z powyższym Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia musi posiadać aktualne niżej wymienione dokumenty (w tym również przez okres obowiązywania umowy), które okaże na żądanie Zamawiającego: potwierdzenie wdrożonego systemu HACCP w formie certyfikatu HACCP wydanego przez firmy posiadające akredytacje i uprawnienia Polskiego Centrum Akredytacji z siedzibą w Warszawie lub krajowej organizacji akredytacyjnej dla danego kraju lub zaświadczenie właściwego organu Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub organu Inspekcji Weterynaryjnej o sprawowaniu nadzoru nad stosowaniem, wdrożonego systemu HACCP, potwierdzającej spełnienie wymagań koniecznych do zapewnienia higieny w procesie produkcji lub obrocie artykułami będącymi przedmiotem zamówienia oraz do zapewnienia właściwej jakości tych artykułów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, dwóch lub wszystkich części postępowania. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której prowadzone jest postępowanie i na której będą dostępne wszelkie dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z prowadzonym postępowaniem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1170600. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104 – 107 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo Zamówień Publicznych. Strony przyszłej umowy ustalają, iż realizacja zamówienia rozpocznie się nie wcześniej niż 1 stycznia 2026r. i będzie trwała do 31 grudnia 2026r. lub do wyczerpania kwoty, stanowiącej maksymalne wynagrodzenie przysługujące Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia, zgodnie z treścią oferty, złożonej przez Wykonawcę. Dostawa produktów stanowiących przedmiot niniejszego postępowania odbywać się będzie maksymalnie 6 razy w tygodniu. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w zakresie określonym w projekcie umowy, stanowiącym załącznik do SWZ, jednakże wyłącznie w zakresie nie zmieniającym istotnych warunków złożonej oferty i SWZ. Wykonawca będzie związany złożoną ofertą przez okres 90 dni tj. do dnia 10 stycznia 2026r. Oferta pod rygorem nieważności winna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej tj. podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione do reprezentowania Wykonawcy zgodnie z wymogami ustawowymi lub przez ustanowionego pełnomocnika. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium (dla każdej z części osobno) w wysokości: Część 1: 20 000,00 zł; Część 2: 5 000,00 zł; Część 3,4, 5 i 6: w zakresie części 3,4, 5 i 6 niniejszego postępowania Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia oferty wadium. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 310 pkt 1) ustawy Pzp, tj. w przypadku jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. Na ofertę składają się: Formularz ofertowy oraz Formularz szczegółowej wyceny (stosownie do części o której udzielenie ubiega się Wykonawca) – wypełnione i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy, sporządzony zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 587066-2025
Interne Kennung: Zp44/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Nowa Dęba
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Nowa Dęba
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15131500 Geflügelerzeugnisse, 15110000 Fleisch
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie w zakresie maksymalnym do 100 % wartości zamówienia podstawowego. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Szczegółowe ilości asortymentu, którego dostarczenie stanowi przedmiot zamówienia opcjonalnego przedstawione zostały w Formularzu szczegółowej wyceny – odrębnie dla każdej z części na jakie zostało podzielone zamówienie. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Zamawiający wymaga, aby wartość cen jednostkowych poszczególnych pozycji asortymentowych, przysługujących Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. Warunkiem uruchomienia zamówienia w ramach prawa opcji będzie każdorazowo oświadczenie woli Zamawiającego, określające zakres zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony według własnego wyboru do składania oświadczenia w przedmiocie zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji jednokrotnie, bądź wielokrotnie według potrzeb Zamawiającego. Bez względu na to, na jakim poziomie zostanie Wykonawcy udzielone zamówienie w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu zrealizowanych dostaw. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane w niniejszym zamówieniu prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie udzielenia przez Zamawiającego realizacji dostaw objętych prawem opcji. Szczegóły dotyczące realizacji zamówienia opcjonalnego zostały ujęte w projekcie umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Nowa Dęba
Beschreibung: Sukcesywna dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Nowa Dęba
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Kielce
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Kielce
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Kielce
Beschreibung: Sukcesywna dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Kielce
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Sandomierz
Beschreibung: Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Sandomierz
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Sandomierz
Beschreibung: Sukcesywna dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu zlokalizowanego w m. Sandomierz
Interne Kennung: Część 6