2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w radio oraz w Internecie, w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w radio oraz w Internecie, polegającej na promocji działań wdrażanych przez WUP w Warszawie w 2026 r. w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Kompleksowa realizacja usługi obejmuje następujące zadania: 1. Produkcję i emisję 3 spotów radiowych, 2. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Internecie i w social mediach: 2.1. Przygotowanie i promocja 10 postów w formie reklamy karuzelowej na Facebooku, 2.2. Organizacja 2 konkursów na Facebooku, 2.3. Przygotowanie i promocja materiałów wideo do mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube), 2.4. Promocja 10 rolek na Instagramie , 2.5. Przygotowanie i promocja 5 postów w formie reklamy karuzelowej na Instagramie, 2.6. Kampania w Google ADS -kampania banerowa, 2.7. Kampania w Google ADS - reklama tekstowa 3. Przeprowadzenie kampanii promocyjnej na YouTube promującej spot informacyjno-promocyjny.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.