See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części eksploatacyjnych do pojazdów KWP w Bydgoszczy w ilości: 11012 szt. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę: 1) zadanie nr 1 - Części eksploatacyjne do pojazdów marki Kia, Hyundai 2) zadanie nr 2 – Części eksploatacyjne do pojazdów marki BMW Wykaz części dla zadań 1) - 5) stanowi załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 725440-2025
Interne Kennung: WZPiFP-127-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34310000 Kraftmaschinen und Kraftmaschinenteile, 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Części eksploatacyjne do pojazdów marki Kia, Hyundai
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10479 szt./kpl. Części eksploatacyjne do pojazdów marki Kia, Hyundai zgodnie z załącznikiem do SWZ
Interne Kennung: WZPiFP-127-25 Zadanie nr 1