See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kopie van Openbare procedure betreffende de beoordeling van de conformiteit van de artikelen en de mengsels met de REACH- en POP-verordeningen, Richtlijn 2004/42 Decopaint en de nationale eisen met betrekking tot VOS in het kader van het markttoezicht
Beschreibung: Deze opdracht betreft de kwalitatieve en de kwantitatieve chemische analyse van artikelen en mengsels die in de handel worden gebracht en de beoordeling van hun conformiteit met de wetgevingen betreffende de bescherming van de gezondheid van de mens en het leefmilieu. De CPV-code voor deze opdracht is: 73111000-3. De aanbestedende overheid heeft gekozen voor de openbare procedure. Deze opdracht omvat meerdere percelen: Perceel 1. Analyse van textiel, waaronder: verschillende beoogde stoffen zoals katoen, wol en synthetische stoffen. Perceel 2. Analyse van leer. Perceel 3. Analyse van de emissies van vluchtige organische stoffen (VOS) in vloerbedekkingen. Perceel 4. Analyse van vluchtige organische stoffen in verven en vernissen. Perceel 5. Analyse van ftalaten in plastic artikelen. Perceel 6. Analyse van SCCP's in artikelen zoals: schuimtapijten, speelgoed, elektrische kabelmantels, ... Dit betreft een opdracht tegen prijslijst (koninklijk besluit van 18 april 2017, art. 2, 4°). Varianten zijn niet toegelaten. Opties zijn niet toegelaten.
Interne Kennung: DGEM/DPPC/HL/24059_Bis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DGEM/DPPC/HL/24059 - Bis - 1
Beschreibung: Deze opdracht betreft de kwalitatieve en de kwantitatieve chemische analyse van artikelen en mengsels die in de handel worden gebracht en de beoordeling van hun conformiteit met de wetgevingen betreffende de bescherming van de gezondheid van de mens en het leefmilieu.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DGEM/DPPC/HL/24059_Bis - 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DGEM/DPPC/HL/24059_Bis - 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DGEM/DPPC/HL/24059_Bis - 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DGEM/DPPC/HL/24059_Bis - 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DGEM/DPPC/HL/24059_Bis - 6
Interne Kennung: 6