2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i rozbudowa infrastruktury IT do świadczenia e-usług
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i rozbudowa infrastruktury IT do świadczenia e-usług. Zadanie realizowane w ramach: Projekt nr FEMP.01.07-IZ.00-0140/24, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet FEMP.01 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie FEMP.01.07 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: 1) część nr 1: Dostawa serwera bazodanowego, macierzy dyskowej z dyskami, stacji roboczych, monitorów komputerowych, statywów monitorowych, dysków do archiwizacji i nagrywarki. 2) część nr 2: Dostawa punktu dostępowego typu Access Point oraz switchy Projektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. szczegółowe informacje w SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 771011-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja i rozbudowa infrastruktury IT do świadczenia e-usług cz1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i rozbudowa infrastruktury IT do świadczenia e-usług. część nr 1: Dostawa serwera bazodanowego, macierzy dyskowej z dyskami, stacji roboczych, monitorów komputerowych, statywów monitorowych, dysków do archiwizacji i nagrywarki Zadanie realizowane w ramach: Projekt nr FEMP.01.07-IZ.00-0140/24, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet FEMP.01 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie FEMP.01.07 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji szczegółowe informacje w SWZ
Interne Kennung: WZ.272.5.2025.WG cz1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30214000 Arbeitsplätze, 30231300 Bildschirme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 32331500 Aufzeichnungsgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja i rozbudowa infrastruktury IT do świadczenia e-usług cz2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja i rozbudowa infrastruktury IT do świadczenia e-usług. część nr 1: Dostawa punktu dostępowego typu Access Point oraz switchy Zadanie realizowane w ramach: Projekt nr FEMP.01.07-IZ.00-0140/24, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet FEMP.01 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie FEMP.01.07 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji szczegółowe informacje w SWZ
Interne Kennung: WZ.272.5.2025.WG cz2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur