See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup i dostawa zestawów komputerowych, laptopów oraz akcesoriów dla Urzędu Miasta Częstochowy – 17 części
Beschreibung: zakup i dostawa zestawów komputerowych, laptopów oraz akcesoriów dla Urzędu Miasta Częstochowy – 17 części
Vorherige Bekanntmachung: 728530-2025
Interne Kennung: IZ.271.72.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zakup i dostawa wraz z instalacją kolorowych (5 sztuk) oraz czarno-białych (10 sztuk) urządzeń wielofunkcyjnych wraz z pakietem licencji do istniejącego systemu zarządzania wydrukiem
Beschreibung: Część 1: Zakup i dostawa wraz z instalacją kolorowych (5 sztuk) oraz czarno-białych (10 sztuk) urządzeń wielofunkcyjnych wraz z pakietem licencji do istniejącego systemu zarządzania wydrukiem
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zakup i dostawa 20 sztuk drukarek nabiurkowych małych
Beschreibung: Część 2: Zakup i dostawa 20 sztuk drukarek nabiurkowych małych
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Zakup i dostawa 4 sztuk drukarek kodu kreskowego
Beschreibung: Część 3: Zakup i dostawa 4 sztuk drukarek kodu kreskowego
Haupteinstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Zakup i dostawa 4 skanerów
Beschreibung: Część 4: Zakup i dostawa 4 skanerów
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Zakup i dostawa 15 sztuk laptopów dla kadry zarządzającej
Beschreibung: Część 5: Zakup i dostawa 15 sztuk laptopów dla kadry zarządzającej
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Zakup i dostawa laptopa dla Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Beschreibung: . Część 6: Zakup i dostawa laptopa dla Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Zakup i dostawa wraz z instalacją 3 sztuk przełączników sieciowych
Beschreibung: Część 7: Zakup i dostawa wraz z instalacją 3 sztuk przełączników sieciowych
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Zakup i dostawa 90 sztuk stacji roboczych All in One
Beschreibung: Część 8: Zakup i dostawa 90 sztuk stacji roboczych All in One
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Zakup i dostawa 2 sztuk laptopów dla Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Beschreibung: Część 9: Zakup i dostawa 2 sztuk laptopów dla Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Zakup i dostawa kolorowego urządzenia dla Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Beschreibung: Część 10: Zakup i dostawa kolorowego urządzenia dla Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Zakup i dostawa 30 sztuk stacji graficznych All in One
Beschreibung: Część 11: Zakup i dostawa 30 sztuk stacji graficznych All in One
Haupteinstufung (cpv): 42962300 Grafische Arbeitsplätze
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Zakup i dostawa laptopa dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Beschreibung: Część 12: Zakup i dostawa laptopa dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: Zakup i dostawa 2 sztuk Projektorów Multimedialnych prezentacyjnych dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Beschreibung: Część 13: Zakup i dostawa 2 sztuk Projektorów Multimedialnych prezentacyjnych dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: Zakup i dostawa 5 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych FAX dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Beschreibung: Część 14: Zakup i dostawa 5 sztuk urządzeń wielofunkcyjnych FAX dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: Zakup i dostawa 2 sztuk skanerów z automatycznym podajnikiem dokumentów ADF z opcją skanowania ręcznego i dwustronnego dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Beschreibung: Część 15: Zakup i dostawa 2 sztuk skanerów z automatycznym podajnikiem dokumentów ADF z opcją skanowania ręcznego i dwustronnego dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: Zakup i dostawa 3 sztuk komputerów typu All in One dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Beschreibung: Część 16: Zakup i dostawa 3 sztuk komputerów typu All in One dla Wydziału Geodezji i Kartografii
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: Zakup i dostawa oprogramowania dla Wydziału Geodezji i Kartografii (2 sztuki oprogramowania Microsoft 365 E3 EEA (no Teams) - subskrypcja roczna (1 rok) oraz 6 sztuk oprogramowania Nitro PDF Pro 14)
Beschreibung: Część 17: Zakup i dostawa oprogramowania dla Wydziału Geodezji i Kartografii (2 sztuki oprogramowania Microsoft 365 E3 EEA (no Teams) - subskrypcja roczna (1 rok) oraz 6 sztuk oprogramowania Nitro PDF Pro 14)
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme