2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasne pochodzących z nieruchomości zamieszkałych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasne pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w okresie od 1.01.2025 do 31.12.2025 r. Odbiorem i zagospodarowaniem zostaną objęte: 1) bezpośrednio z nieruchomości: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, zebrane w pojemnikach lub workach, b) szkło, zebrane w workach lub w pojemnikach (w przypadku zabudowy wielolokalowej) dostarczonych przez Wykonawcę, c) papier, zebrany w workach lub w pojemnikach (w przypadku zabudowy wielolokalowej) dostarczonych przez Wykonawcę, d) tworzywa sztuczne, metal, odpady opakowaniowe wielomateriałowe – zbierane łącznie, zebrane w workach lub w pojemnikach (w przypadku zabudowy wielolokalowej) dostarczonych przez Wykonawcę, e) bioodpady, zebrane w workach lub w pojemnikach (w przypadku zabudowy wielolokalowej) dostarczonych przez Wykonawcę, (z zastrzeżeniem, nie odbierania bioodpadów, jeżeli właściciel nieruchomości zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym podał w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi informacje dotyczące posiadania kompostownika przydomowego i kompostowania w nim bioodpadów stanowiących odpady komunalne oraz korzysta ze zwolnienia z części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi) f) popiół, zebrany w workach lub pojemnikach. Wykonawca dostarczy 200 szt. pojemników, na czas realizacji usługi, g) przeterminowane leki - zbierane w pojemnikach usytuowanych w wybranych punktach aptecznych, h) z mobilnych punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych: meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, przeterminowane leki i chemikalia, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużyte baterie i akumulatory, odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne, odpady tekstyliów i odzieży, odpady niebezpieczne, popioły (z zastrzeżeniem, nie odbierania bioodpadów, jeżeli właściciel nieruchomości zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym podał w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi informacje dotyczące posiadania kompostownika przydomowego i kompostowania w nim bioodpadów stanowiących odpady komunalne oraz korzysta ze zwolnienia z części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi), i) z punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych: meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, papier, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, bioodpady, przeterminowane leki i chemikalia, odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużyte baterie i akumulatory, odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne, odpady tekstyliów i odzieży, odpady niebezpieczne, popioły (z zastrzeżeniem, nie odbierania bioodpadów, jeżeli właściciel nieruchomości zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym podał w deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi informacje dotyczące posiadania kompostownika przydomowego i kompostowania w nim bioodpadów stanowiących odpady komunalne oraz korzysta ze zwolnienia z części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi). Ilość nieruchomości, z których będą odbierane odpady zgodnie z wykazem punktów odbioru odpadów komunalnych stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ wynosi 3 593 i może wzrosnąć o 5%. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 2. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasne, w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 31.12.2025 r. wyniesie około 4 652 Mg.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasne pochodzących z nieruchomości zamieszkałych
Interne Kennung: RI.271.1.14.2024.BW.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung