See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA MIĘSA CZERWONEGO, WĘDLIN Z MIĘSA CZERWONEGO I TŁUSZCZÓW ZWIERZĘCYCH
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych, zgodnie z opisem przedmiotu umowy, zawartym w załączniku nr 1 do umowy oraz w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 3 do umowy. Przedmiot umowy obejmuje dostawy w zakresie: 1) Zadania I – Magazyn Żywnościowy 18 WOG w m. Gdynia, ul. Zielona b/n, 81-197 Gdynia, 2) Zadania II – Magazyn Żywnościowy 18 WOG w m. Siemirowice, 84-312 Cewice. Częstotliwość dostaw: 2 x w tygodniu do każdego odbiorcy w godzinach od 07.30 do 10:00
Vorherige Bekanntmachung: 668094-2025
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I – Magazyn Żywnościowy 18 WOG w m. Gdynia, ul. Zielona b/n, 81-197 Gdynia,
Beschreibung: Częstotliwość dostaw: 2 x w tygodniu do każdego odbiorcy w godzinach od 07.30 do 10:00 ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 50%. Maksymalne ilości zamówienia w ramach opcji określa rubryka „łączna ilość zamówienia” formularza cenowego. Rubryka „ilość podstawowa” zawiera ilości, które Zamawiający będzie realizował na pewno. Ceny jednostkowe towarów dostarczanych w ramach opcji będą tożsame z cenami realizacji dostawy w ramach zamówienia podstawowego.
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PRAWA OPCJI w postaci zwiększenia ilości zamówienia podstawowego maksymalnie do 50%. Maksymalne ilości zamówienia w ramach opcji określa rubryka „łączna ilość zamówienia” formularza cenowego. Rubryka „ilość podstawowa” zawiera ilości, które Zamawiający będzie realizował na pewno. Ceny jednostkowe towarów dostarczanych w ramach opcji będą tożsame z cenami realizacji dostawy w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II – Magazyn Żywnościowy 18 WOG w m. Siemirowice, 84-312 Cewice
Interne Kennung: 18WOG-SZP.2812.55.2025.