See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych powstających w wyniku działalności Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-134/2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych powstających w wyniku działalności Szpitala Bielańskiego w Warszawie
Vorherige Bekanntmachung: 780291-2025
Interne Kennung: ZP-134/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów przetargowych wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych powstających w wyniku działalności Szpitala Bielańskiego w Warszawie
Beschreibung: Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych powstających w wyniku działalności Szpitala Bielańskiego w Warszawie