2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Kruszyna w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych, powstałych na terenie Gminy Kruszyna, tj.: - z nieruchomości zamieszkałych, w tym odbiór odpadów wielkogabarytowych sprzed posesji, - z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Zamawiający nie dopuszcza możliwości odbierania odpadów komunalnych zleconych przez Zamawiającego wspólnie z odpadami z innej gminy lub z jakimikolwiek innymi odpadami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 606169-2024
Interne Kennung: RIGKiR.271.7.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wobec tego na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp skrócono termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001