87284-2026 - Wettbewerb
Polen – Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung – Dostawa części zamiennych i podzespołów do tramwajów - 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części zamiennych i podzespołów do tramwajów - 2026
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia zawarto w informacjach dla poszczególnych części (zadań) zamówienia (Patrz LOT-0001 do LOT-0049). Dopuszcza się składanie ofert częściowych w zakresie jednej lub więcej część zamówienia (przez część zamówienia należy rozumieć pełen asortyment wskazany w danej specyfikacji asortymentowej).
Interne KennungMZK.PZ-251-01/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensI. Informacja o przesłankach wykluczenia z postępowania: Z postępowania o udzielenie zamówienia, Zamawiający wykluczy Wykonawcę, wobec którego zachodzi co najmniej jedna z przesłanek wykluczenia określonych w: 1) art. 108 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zmianami, zwanej także w treści ogłoszenia "ustawą Pzp"), z zastrzeżeniem art. 393 ust. 4, 2) art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, 3) art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, 4) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L229 z 31.7.2014 r., str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). II. Informacje dodatkowe w zakresie przesłanek wykluczenia z postępowania: 1. Na potwierdzenie braku przesłanek wykluczenia określonych w treści ogłoszenia Wykonawca dołącza do oferty oświadczenia: 1) potwierdzające na dzień składania ofert brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, tymczasowo zastępujące wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. Oświadczenie, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej JEDZ. Wzór oświadczenia JEDZ stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku polegania przez Wykonawcę na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, Wykonawca przedstawia, wraz z oświadczeniem JEDZ, także oświadczenie JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu. 2) dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (w przypadku Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o realizację zamówienia, z uwzględnieniem podwykonawcy, dostawcy, na których przypada ponad 10% wartości zamówienia – Załącznik nr 10 do SWZ); 2. Na potwierdzenie braku przesłanki wykluczenia, o której mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych: - oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 6b do SWZ. 3. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 4. W przypadkach, o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, Zamawiający nie wykluczy Wykonawcy, jeżeli wykluczenie byłoby w sposób oczywisty nieproporcjonalne, w szczególności gdy sytuacja ekonomiczna lub finansowa Wykonawcy, o którym mowa w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, jest wystarczająca do wykonania zamówienia. 6. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp. 7. Zamawiający ocenia, czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w cytowanym powyżej przepisie nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę. 8. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia. 9. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenia zamówienia publicznego, żaden z Wykonawców nie może podlegać wykluczeniu. III. Dalsze informacje na temat przesłanek wykluczenia znajdują się w sekcji ogłoszenia "Podstawy wykluczenia".
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1.1. (styki, izolator)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.1. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.1.
LosLOT-0002
TitelCzęść 1.2. (amortyzator)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.2. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.2.
LosLOT-0003
TitelCzęść 1.3. (ślizg klejony do odbieraka prądu)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.3. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.3.
LosLOT-0004
TitelCzęść 1.4. (ślizg węglowy do odbieraka prądu)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.4. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.4.
LosLOT-0005
TitelCzęść 1.5. (części do silnika Lta)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.5. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.5.
LosLOT-0006
TitelCzęść 1.6. (wał Cardana, okładzina szczęk)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.6. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.6.
LosLOT-0007
TitelCzęść 1.7. (akcesoria gumowe)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.7. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.7.
LosLOT-0008
TitelCzęść 1.8. (elektroszczotki)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.8. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.8.
LosLOT-0009
TitelCzęść 1.9. (szczotkotrzymacze)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.9. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.9.
LosLOT-0010
TitelCzęść 1.10. (rozrusznik, cewki)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.10. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.10.
LosLOT-0011
TitelCzęść 1.11. (podkładki)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.11. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.11.
LosLOT-0012
TitelCzęść 1.12. (części do odbieraka prądu)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.12. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.12.
LosLOT-0013
TitelCzęść 1.13. (obręcze)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.13. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.13.
LosLOT-0014
TitelCzęść 1.14. (części mechaniczne)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.14. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.14.
LosLOT-0015
TitelCzęść 1.15. (rożek, styki)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów 805 Na ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 1.15. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 1.15.
LosLOT-0016
TitelCzęść 2.1. (części do ogrzewania)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.1. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.1.
LosLOT-0017
TitelCzęść 2.2. (nagrzewnice)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.2. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.2.
LosLOT-0018
TitelCzęść 2.3. (wycieraczki)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.3. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.3.
LosLOT-0019
TitelCzęść 2.4. (przyciski otwierania drzwi)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.4. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.4.
LosLOT-0020
TitelCzęść 2.5. (lustra)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.5. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.5.
LosLOT-0021
TitelCzęść 2.6. (oświetlenie)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.6. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.6.
LosLOT-0022
TitelCzęść 2.7. (dysza dystrybucji piasku)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.7. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.7.
LosLOT-0023
TitelCzęść 2.8. (smarowanie obrzeży)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.8. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.8.
LosLOT-0024
TitelCzęść 2.9. (amortyzatory)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.9. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 30 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.9.
LosLOT-0025
TitelCzęść 2.10. (łożyska)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.10. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 180 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.10.
LosLOT-0026
TitelCzęść 2.11. (szyby do drzwi wejściowych zewnętrznych)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.11. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.11.
LosLOT-0027
TitelCzęść 2.12. (szyby)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.12. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.12.
LosLOT-0028
TitelCzęść 2.13. (sprzęgło silnika)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.13. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.13.
LosLOT-0029
TitelCzęść 2.14. (uszczelniacz)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.14. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.14.
LosLOT-0030
TitelCzęść 2.15. (odbijak)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.15. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.15.
LosLOT-0031
TitelCzęść 2.16. (wentylatory (silnik))
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.16. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.16.
LosLOT-0032
TitelCzęść 2.17. (sterownik główny)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.17. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.17.
LosLOT-0033
TitelCzęść 2.18. (przekaźniki)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.18. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.18.
LosLOT-0034
TitelCzęść 2.19. (czujniki prędkości)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.19. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 90 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.19.
LosLOT-0035
TitelCzęść 2.20. (pantograf)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.20. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.20.
LosLOT-0036
TitelCzęść 2.21. (styk uszyniający)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.21. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.21.
LosLOT-0037
TitelCzęść 2.22. (wentylatory)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.22. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.22.
LosLOT-0038
TitelCzęść 2.23. (kondensatory)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.23. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.23.
LosLOT-0039
TitelCzęść 2.24. (części do zadajnika jazdy)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.24. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.24.
LosLOT-0040
TitelCzęść 2.25. (obręcze)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.25. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.25.
LosLOT-0041
TitelCzęść 2.26. (wkładki gumowe do obręczy)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.26. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.26.
LosLOT-0042
TitelCzęść 2.27. (rampy klapowe)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.27. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 120 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.27.
LosLOT-0043
TitelCzęść 2.28. (mieszek gumowy)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.28. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.28.
LosLOT-0044
TitelCzęść 2.29. (okładzina hamulcowa)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 2.29. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 60 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 2.29.
LosLOT-0045
TitelCzęść 3.1. (części do otwierania drzwi)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 3.1. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 200 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 3.1.
LosLOT-0046
TitelCzęść 3.2. (silnik napędowy drzwi)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 3.2. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 200 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 3.2.
LosLOT-0047
TitelCzęść 3.3. (układy hamulcowe)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 3.3. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 200 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 3.3.
LosLOT-0048
TitelCzęść 3.4. (hydroakumulator)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 3.4. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 200 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 3.4.
LosLOT-0049
TitelCzęść 3.5. (układy piasecznic)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem na koszt Wykonawcy, do magazynu Zamawiającego przy ulicy Sienkiewicza 24/26 w Toruniu, w oparciu o zamówienia szczegółowe składane w okresie od dnia zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 roku, nowych części zamiennych i podzespołów do tramwajów PESA ujętych w specyfikacji asortymentowej stanowiącej Załącznik nr 3.5. do specyfikacji warunków zamówienia. 2. Zamówienie realizowane będzie w ramach sukcesywnych dostaw. Zamówienia szczegółowe będą składane w okresie od dnia zawarcia umowy, do dnia 31 grudnia 2026 roku wg potrzeb zgłaszanych Wykonawcy za pośrednictwem poczty elektronicznej przez upoważnionego pracownika Zamawiającego (zamówienie szczegółowe). 3. Dostawy cząstkowe będą realizowane w terminie 200 dni od złożenia zamówienia szczegółowego.
Interne KennungCzęść 3.5.