See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi w ramach utrzymania (awarie, usterki, remont bieżący/remont planowy) i modernizacje węzłów cieplnych wraz z infrastrukturą w PGE Toruń S.A.
Beschreibung: Wykonanie usługi w ramach utrzymania (awarie, usterki, remont bieżący/remont planowy) i modernizacje węzłów cieplnych wraz z infrastrukturą w PGE Toruń S.A.
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZS/01017/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0000