See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja rozdzielni głównej 6kV R 110/6 w PGG S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek Ruch Murcki-Staszic z podziałem na zadania: 1) zadanie nr 1 – część elektryczna, 2) zadanie nr 2 – część budowlana.
Beschreibung: Modernizacja rozdzielni głównej 6kV R 110/6 w PGG S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek Ruch Murcki-Staszic z podziałem na zadania: 1) zadanie nr 1 – część elektryczna, 2) zadanie nr 2 – część budowlana.
Vorherige Bekanntmachung: 309057-2024
Interne Kennung: 622301648
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – część elektryczna
Beschreibung: zgodnie z zapisami w SWZ
Interne Kennung: 622301648 - Modernizacja rozdzielni głównej 6kV R 110/6 w PGG S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek Ruch Murcki-Staszic - zadanie 1 - część elektryczna
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – część budowlana
Beschreibung: zgodnie z zapisami SWZ
Interne Kennung: 622301648 - Modernizacja rozdzielni głównej 6kV R 110/6 w PGG S.A. Oddział KWK Staszic-Wujek Ruch Murcki-Staszic - zadanie 2 - część budowlana
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen