See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług telefonii komórkowej i usług bezprzewodowej transmisji danych opartych o sieć dostępową operatora telefonii komórkowej
Beschreibung: Zakup usług telefonii komórkowej i usług bezprzewodowej transmisji danych opartych o sieć dostępową operatora telefonii komórkowej
Vorherige Bekanntmachung: 317370-2025
Interne Kennung: PZ.293.224.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001