See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków z programów lekowych
Beschreibung: Dostawa leków z programów lekowych na okres 24 miesięcy - 198 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 586246-2025
Interne Kennung: DZP.242.342.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pozycja nr 11
Beschreibung: 1 zadanie - Pozycja nr 11 Alemtuzumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 11
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji
Los: LOT-0012
Titel: Pozycja nr 12
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 12 Alirocumabum [*e]
Interne Kennung: Pozycja nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pozycja nr 13
Beschreibung: 1 zadanie - Pozycja nr 13 Amifampridine
Interne Kennung: Pozycja nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pozycja nr 14
Beschreibung: 1 zadanie - Pozycja nr 14 Anakinra
Interne Kennung: Pozycja nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pozycja nr 15
Beschreibung: 1 zadanie - Pozycja nr 15 Anifrolumab
Interne Kennung: Pozycja nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pozycja nr 16
Beschreibung: 1 zadanie - Pozycja nr 16 Apomorphini hydrochloridum [*p]
Interne Kennung: Pozycja nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pozycja nr 17
Beschreibung: 1 zadanie - Pozycja nr 17 Asciminib [*n]
Interne Kennung: Pozycja nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pozycja nr 18
Beschreibung: 1 zadanie - Pozycja nr 18 Asfotasum alfa
Interne Kennung: Pozycja nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pozycja nr 19
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 19 Asfotasum alfa
Interne Kennung: Pozycja nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pozycja nr 20
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 20 Asfotasum alfa
Interne Kennung: Pozycja nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pozycja nr 21
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 21 Asfotasum alfa
Interne Kennung: Pozycja nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pozycja nr 22
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 22 Awalglukozydaza alfa
Interne Kennung: Pozycja nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pozycja nr 23
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 23 Avatrombopag
Interne Kennung: Pozycja nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pozycja nr 24
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 24 Avatrombopag
Interne Kennung: Pozycja nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pozycja nr 25
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 25 Avatrombopag
Interne Kennung: Pozycja nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pozycja nr 26
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 26 Baricitinibum [*n]
Interne Kennung: Pozycja nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pozycja nr 27
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 27 Benralizumab [*a]
Interne Kennung: Pozycja nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pozycja nr 28
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 28 Bimekizumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pozycja nr 29
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 29 Bimekizumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pozycja nr 30
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 30 Bosentanum
Interne Kennung: Pozycja nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pozycja nr 31
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 31 Toxinum botulinicum typum A neurotoksyna Clostridium botulinum typu A (150 kD), wolna od białek kompleksujących oczyszczona z kultur bakterii Clostridium botulinum (szczep Hall)
Interne Kennung: Pozycja nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pozycja nr 32
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 32 Toxinum botulinicum typum A
Interne Kennung: Pozycja nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pozycja nr 33
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 33 Toxinum botulinicum typum A
Interne Kennung: Pozycja nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pozycja nr 34
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 34 Toxinum botulinicum typum A
Interne Kennung: Pozycja nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pozycja nr 35
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 35 Brolucizumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pozycja nr 36
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 36 Burosumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pozycja nr 37
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 37 Burosumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pozycja nr 38
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 38 Burosumabum
Interne Kennung: Pozycja nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pozycja nr 39
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 39 Cannabidiolum
Interne Kennung: Pozycja nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pozycja nr 40
Beschreibung: 1 zadanie -Pozycja nr 40 Certolizumabum pegol
Interne Kennung: Pozycja nr 40