2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst inspecties, reparaties en overige duikwerkzaamheden
Beschreibung: Het projectdoel van het project “Raamovereenkomst inspecties, reparaties en overige duikwerkzaamheden” is onderhavige overeenkomst aangaan voor het middels deelopdrachten uitvoeren van inspecties, reparaties en overige duikwerken incl. bijbehorende werkzaamheden binnen het Rotterdamse havengebied in de gemeente Rotterdam, Alblasserdam en Dordrecht.
Interne Kennung: PU06092024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98363000 Tauchdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221220 Durchlässe
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Afhankelijk van mogelijke wijzigingen in beleid, assets of areaal. Behoud de opdrachtgever zich het recht voor de scope van deze opdracht in omvang aan te passen. Voor de vaste looptijd worden geen of zeer geringe wijzigingen verwacht.