2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy drobiu i podrob. drobiowych, mięsa wieprz., wołowego, podrob. wołowych i wieprzowych, dziczyzny, wędlin drobiowych, wyrobów garmaż. drobiowych, wędlin i wyrobów podrob. wieprzowych i wołowych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są dostawy drobiu i podrobów drobiowych, mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów wołowych i wieprzowych, dziczyzny, wędlin drobiowych, wyrobów garmażeryjnych drobiowych, wędlin i wyrobów podrobowych wieprzowych i wołowych dla CRR KRUS NIWA w Kołobrzegu w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w arkuszach kalkulacyjnych określających cenę oferty stanowiących Załącznik nr 1A.1., 1A.2., 1A.3. i 1A.4. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z jego realizacją zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załącznikach Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty dotyczących poszczególnych zadań, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. 3) Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części, a mianowicie Zadanie nr 1 - dostawy drobiu i podrobów drobiowych, Zadanie nr 2 - dostawy mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów wołowych i wieprzowych, dziczyzny, Zadanie nr 3 - dostawy wędlin drobiowych, wyrobów garmażeryjnych drobiowych oraz Zadanie nr 4 - dostawy wędlin i wyrobów podrobowych wieprzowych i wołowych.
Vorherige Bekanntmachung: 522261-2024
Interne Kennung: O.271.1.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: I.1) Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2023.1605 t.j. ze zmianami) zwanej w dalszej treści ustawą Pzp. 2) Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tzw. procedurę odwróconą). 3) Zgodnie z art. 20 ust. 2 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się w języku polskim. 4) Wykonawca może złożyć ofertę na jedno, dwa, trzy albo cztery zadania. 5) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 6) Dostęp do dokumentów zamówienia nie jest zastrzeżony. 7) Aukcja elektroniczna: nie. 8) Wykonanie zamówienia musi odbywać się w ramach programów zatrudnienia chronionego: nie. II.1) Sposób porozumiewania się Wykonawcami: 1.1) W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl (korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne) oraz poczty elektronicznej Zamawiającego przetargi@niwa.info.pl, z zastrzeżeniem, że oferta musi zostać złożona przy użyciu Platformy e-Zamówienia. 1.2) Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego (z wyłączeniem składania ofert – sposób przygotowania oferty został szczegółowo opisany w rozdziale XVI SWZ) odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem Formularzy do komunikacji dostępnych na Platformie e-Zamówienia w zakładce Formularze. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej zawarte zostały w rozdziale XIII SWZ. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem Formularzy do komunikacji wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 1.3) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu Wykonawca na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowejhttps://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce Centrum Pomocy. 1.4) Jeżeli wraz z ofertą składane są dokumenty zawierające tajemnicę przedsiębiorstwa Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa. Zarówno załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa jak i uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa należy dodać w polu Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę. W przypadku gdy Wykonawca nie wyodrębni i nie zabezpieczy w ww. sposób poufności informacji, Zamawiający nie bierze odpowiedzialności za ewentualne ujawnienie ich treści razem z informacjami jawnymi. 1.5) Do przygotowania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 1.6) Ofertę (Formularz Ofertowy wraz z Załącznikiem nr 1A.1. i/lub 1A.2. i/lub 1A.3. i/lub 1A.4. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty), oświadczenia składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, o których mowa w pkt. 1 i 4 podrozdziału IX.A. SWZ, podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdziale X SWZ, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w podrozdziale VII.B. pkt 4 SWZ, oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust. 5 ustawy Pzp, o którym mowa w ppkt. 7.2. podrozdziału IX.A. SWZ, przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdziale V SWZ oraz pełnomocnictwo o ile dotyczy sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz.U.2024.773), z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki. 1.7) Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż określone w pkt. 1.6) powyżej przekazywane w postępowaniu, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach ww. Rozporządzenia (i przekazuje się jako załącznik) lub jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej wskazanych w rozdziale XIII SWZ (np. w treści wiadomości e-mail lub w treści Formularza do komunikacji). Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf, w celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: − .zip − .7Z, wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. 1.8) Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB. 9) Ofertę i oświadczenia składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, o których mowa w pkt. 1 i 4 podrozdziału IX.A. SWZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby umocowaną/e do działania w firmie Wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch, 15112000 Geflügel, 15114000 Innereien, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15119300 Wild, 15131120 Wurstwaren, 15131130 Würste, 15131134 Blutwürste, 15131135 Geflügelwürste, 15131310 Pastete, 15131500 Geflügelerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – dostawy drobiu i podrobów drobiowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy drobiu i podrobów drobiowych dla CRR KRUS NIWA w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 1A.1. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załączniku Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty, który stanowi również szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. Wymagany termin realizacji zamówienia 12 miesięcy liczonych od dnia 01 stycznia 2025 r. Oferta złożona w danym Zadaniu musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel, 15114000 Innereien
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – dostawy mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów wołowych i wieprzowych, dziczyzny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów wołowych i wieprzowych, dziczyzny dla CRR KRUS NIWA w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 1A.2. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załączniku Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty, który stanowi również szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. Wymagany termin realizacji zamówienia 12 miesięcy liczonych od dnia 01 stycznia 2025 r. Oferta złożona w danym Zadaniu musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch, 15114000 Innereien, 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15113000 Schweinefleisch, 15119300 Wild
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – dostawy wędlin drobiowych, wyrobów garmażeryjnych drobiowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wędlin drobiowych, wyrobów garmażeryjnych drobiowych dla CRR KRUS NIWA w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 1A.3. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załączniku Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty, który stanowi również szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. Wymagany termin realizacji zamówienia 12 miesięcy liczonych od dnia 01 stycznia 2025 r. Oferta złożona w danym Zadaniu musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15131120 Wurstwaren, 15131135 Geflügelwürste, 15131310 Pastete, 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – dostawy wędlin i wyrobów podrobowych wieprzowych i wołowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy wędlin i wyrobów podrobowych wieprzowych i wołowych dla CRR KRUS NIWA w okresie obowiązywania umowy w ilościach i asortymencie określonym w Załączniku nr 1A.4. do SWZ – Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty. Wymagania jak i obowiązki Wykonawcy związane z realizacją zamówienia zawarte zostały w SWZ oraz w załącznikach do SWZ w tym w załączniku Asortyment zamówienia – Arkusz kalkulacyjny określający cenę oferty, który stanowi również szczegółowy opis przedmiotu niniejszego zamówienia, w Formularzu Ofertowym oraz w Projekcie umowy. Wymagany termin realizacji zamówienia 12 miesięcy liczonych od dnia 01 stycznia 2025 r. Oferta złożona w danym Zadaniu musi obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15131120 Wurstwaren, 15131134 Blutwürste, 15131310 Pastete