See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
Beschreibung: Zakup i dostawa 45 laptopów z oprogramowaniem oraz 45 systemów antywirusowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 671618-2025
Interne Kennung: AP.271.59.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001