See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi w zakresie utrzymania i konserwacji oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra (majątek Enea Oświetlenie Sp. z o.o.)”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie utrzymania i konserwacji oświetlenia drogowego (ulicznego) zlokalizowanego na terenie Miasta Zielona Góra w okresie 6 miesięcy. Przedmiot zamówienia dotyczy majątku oświetleniowego Enea Oświetlenie Sp. z o. o. oraz infrastruktury której właścicielem jest Miasto Zielona Góra tj. oprawy Miasta znajdujące się na słupach spółki Enea oraz oświetlenie uliczne/drogowe Miasta zasilane z urządzeń należących do spółki Enea Oświetlenie, niezbędnej do zapewnienia funkcjonowania oświetlenia, którego właścicielem jest Enea Oświetlenie Sp. z o. o.. 2.Eksploatacją zostają objęte urządzenia oświetlenia drogowego pozostające we władaniu Enea Oświetlenie Sp. z o.o. w obszarze administrowanym przez Miasto Zielona Góra. 3.Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 4 do zaproszenia, wraz załącznikami do niego zawartymi (załączniki nr 1, nr 2 oraz nr 3 do OPZ) .
Vorherige Bekanntmachung: 681403-2024
Interne Kennung: DO-ZP.271.95.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000