See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering patronen 9mm en 223 mm
Beschreibung: Voor het trainingscentrum van de politie dient oefenmunitie aangekocht te worden.
Interne Kennung: PPP104-415/5210/2025/010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35331500 Patronen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering patronen 9mm
Beschreibung: Levering van 100.000 patronen 9mm drie maal per jaar. (vermoedelijke hoeveelheid)
Interne Kennung: 2025/010_1
Los: LOT-0002
Titel: Levering patronen 223 mm
Beschreibung: Levering van 50.000 patronen 223 mm drie maal per jaar. (vermoedelijke hoeveelheid)
Interne Kennung: 2025/010_2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP104-415/5210/2025/010
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35331500 Cartridges
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Levering patronen 9mm
Internal identifier: 2025/010_1
Lot: LOT-0002
Title: Levering patronen 223 mm
Internal identifier: 2025/010_2