87519-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Zajištění konektivity vybraných školských zařízení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění konektivity vybraných školských zařízení
BeschreibungPředmětem této nadlimitní veřejné zakázky je dodávka, instalace, montáž a zaškolení obsluhy IT prvků konektivity na vybraných školských zařízeních města Ostravy, a to v rámci projektu „Klíče pro budoucnost našich dětí III.“, jenž je zaměřen na podporu pokročilých metod ve vzdělávání (včetně využití a zapojení virtuální a mixované reality apod.). Jedná se o zajištění plné konektivity 4 níže uvedených školských zařízení (celkem 8 budov) města Ostravy: 1. Středisko volného času Ostrava – Moravská Ostrava, příspěvková organizace – Ostrčilova 2925/19, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava – 1 budova. 2. Středisko volného času, Ostrava – Zábřeh, příspěvková organizace – Gurťjevova 1823/8, 700 30 Ostrava – Zábřeh – 1 budova. 3. Dům dětí a mládeže, Ostrava – Poruba, příspěvková organizace – středisko Majerová (M. Majerové 23/1722, 708 00 Ostrava – Poruba), středisko Polská (ul. Polská 1624/4, 708 00 Ostrava – Poruba), středisko Plesná (Karla Svobody 237, 725 27 Ostrava – Plesná) – 3 budovy. 4. Středisko volného času Korunka, Ostrava – Mariánské Hory, příspěvková organizace – středisko Korunní (Korunní 49, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory), středisko Turistiky (B. Martinů 17, 708 00 Ostrava – Poruba), středisko Přírodovědců (Čkalovova 10, 708 00 Ostrava – Poruba) – 3 budovy.
Interne Kennung187/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48216000 Softwarepaket für die Netzverbindungsterminalemulation
5. Los
LosLOT-0001