8753-2026 - Ergebnis
Polen – Programmierung – Przeprowadzenie prac rozwojowych (programistycznych) nad systemem obsługi naborów i zarządzania dokumentacją w programach dotacyjnych i stypendialnych w MKiDN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie prac rozwojowych (programistycznych) nad systemem obsługi naborów i zarządzania dokumentacją w programach dotacyjnych i stypendialnych w MKiDN
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie prac rozwojowych (programistycznych) nad systemem obsługi naborów i zarządzania dokumentacją w programach dotacyjnych i stypendialnych w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego w liczbie maksymalnie 4.000 godzin. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung533585-2025
Interne Kennung17/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72243000 Programmierung
5. Los
LosLOT-0001