87540-2026 - Wettbewerb
Polen – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – ODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWNIE ODWODNIONEGO OSADU ŚCIEKOWEGO O KODZIE 19 08 05 POCHODZĄCEGO Z OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W RADOMIU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR, TRANSPORT I ZAGOSPODAROWNIE ODWODNIONEGO OSADU ŚCIEKOWEGO O KODZIE 19 08 05 POCHODZĄCEGO Z OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W RADOMIU
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie w okresie 12 miesięcy przefermentowanych, bieżących, odwodnionych (ok. 25% s.m.) osadów ściekowych pochodzących z Oczyszczalni Ścieków w Radomiu, ul. Energetyków 26. 2. Łączna szacowana ilość odwodnionych osadów ściekowych o zawartości ok. 25% s.m.o. w ciągu 12 miesięcy zostaje określona na ok. 20 000 Mg. 3. Załadunek odwodnionych osadów ściekowych będzie wykonywany przez Wykonawcę we własnym zakresie i na własny koszt.
Interne KennungDZZ/13/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung, 90513700 Schlammtransport, 90513800 Schlammbehandlung, 90513900 Schlammentsorgung
5. Los
LosLOT-0001