87542-2025 - Ergebnis
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup niskoemisyjnych autobusów do obsługi linii pozamiejskich na terenie powiatu ostrowieckiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup niskoemisyjnych autobusów do obsługi linii pozamiejskich na terenie powiatu ostrowieckiego
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia stanowi wykonanie usługi pn.: Zakup niskoemisyjnych autobusów do obsługi linii pozamiejskich na terenie powiatu ostrowieckiego. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 7 sztuk, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych klasy I z napędem ON tej samej marki spełniających normę emisji spalin EURO 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne KennungIR.I.272.1.23.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi wykonanie usługi pn.: „Zakup niskoemisyjnych autobusów do obsługi linii pozamiejskich na terenie powiatu ostrowieckiego”. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 7 sztuk, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów międzymiastowych klasy I z napędem ON tej samej marki spełniających normę emisji spalin EURO 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.