2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości Kąpieliska Fala, zlokalizowanego na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe utrzymanie czystości Kąpieliska Fala, zlokalizowanego na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga stawienia się na wizji lokalnej. Termin wizji do ustalenia z Zamawiającym zgodnie z OPZ. 5. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie usług stanowiących przedmiot Umowy. 6. Termin realizacji przedmiotu zamówienia ustala się na 4 miesiące od podpisania umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 19.06.2026 r. z zastrzeżeniem, iż okres ten może ulec wydłużeniu w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, co spowoduje wydłużenie okresu maksymalnie o 20 dni.
Interne Kennung: 5/PN/U/2026/MF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie usług stanowiących przedmiot Umowy, którego zastosowanie polega na zwiększeniu wymiaru świadczenia usług maksymalnie o 20 dni w stosunku do pierwotnego okresu realizacji wskazanego w Załączniku nr 3 do SWZ, w okresie w którym obiekt Kąpielisko „Fala” jest otwarty dla użytkowników. 2. Skorzystanie z prawa opcji w powyższym zakresie może nastąpić także w mniejszym wymiarze i wielokrotnie w zależności od potrzeb Zamawiającego, przy czym łącznie wymiar usług nie może przekroczyć maksymalnego wymiaru wskazanego w punkcie powyżej. 3. Wykorzystanie prawa opcji nie jest obowiązkowe. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 4. Zapisy dot. prawa opcji zostały opisane w Załączniku nr 2 do SWZ.